Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Alig akar enni 3 éves Kisfiam....

Alig akar enni 3 éves Kisfiam. Nyalánkságot azt megenné, na de abból nem lehet élni. Mit adjak Neki? Tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
3 éves a Kisfiam, eddig mindent megevett, amit elé raktam. Ahogy ovis lett, azóta alig akar enni. :( Fogyott is kicsit, de másfél hónap alatt vissza is szedte. (Persze anyósom "tömi" finomságokkal, amikor nem látom, nem vagyok itthon:S ). Nem tudom már mitévő legyek, hogy újra a régi Kisfiam legyen, aggódom. Amúgy eleven nagyon. A májkrémes kenyér lett most a kedvenc, megeszi a párizsisat, zsíros kenyeret--> ezt szerencsére ritkábban, virslit, de ezt is kevésbé..
2012. febr. 22. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt a kerdest en irtam?:) nalunk detto ugyanez a helyzet. Sajnos meg en se jottem ra mi legyen pedig kedvenceit csinalom de az asztalnal sem akar megulni. Oviban egyedul a gyumolcsot eszi meg. Mi is most kezdtuk.
2012. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mi is nem rég kezdtük az ovit ő sem evett az elején,most eszeget,de szerintem nagyon keveset.ha hazahozom óránként eszünk,először egy péksütit adok neki,aztán joghurt,gyümölcsök,majd vacsira valami tartalmast.ezeket megeszi.amikor egész nap itthon van,elször mindenre azt mondja ezt nem szeretem,gondlom bent is ezt hallja,aztán csak nekilát a beigért desszert fejében.ő is fogyott picit.de a legnagyobb gond,hogy megint székrekedéses lett.gondlom a kevés étel miatt.most megint szenvedünk a kakával.
2012. febr. 23. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az eneym sem eszik kb 5 fele kajan kivul semmi mast, abbol is csak keveset.
2012. febr. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na ez az, most meg nincs széklet megint tegnap óta. :( Mondja, hogy birizgál a kaki, próbál is wc-zni, de semmi. :( Ma evett egy kis levest, és krumplipürét, de kb 2 evőkanálnyira valót, és ennyi. Délelőtt anyósom adott neki májkrémes kenyeret, 1 szeletet evett meg, de az a vékony kisebb szeletelt kenyérből, és egy pudingot. Nem tudom mi lett Vele, hogy nem akar enni :( Ráadásul este mikor leteszem aludni, nem telik el másfél óra, és felriad, sír nagyon :((( Az igaz, hogy nálunk most történtek negatív dolgok, valószínű ezt érzi, és látja is mi folyik körülötte. De ezt nem tudjuk "eltakarni" előle. Dédink beteg, most már fekvő, anyósom idegbeteg miatta...Szóval gondolom ezért is lehet Kisfiamnál most ez a nem evészet. :( Kicsit még beteges, köhög is. Jövőhéten újra kezdjük az ovit, nem tudom mire készüljek.:(((
2012. febr. 23. 13:59
 5/7 anonim ***** válasza:
vegul is eszik...az ovi miatt ..lehet lelki problemaja......turelem...semmi nem tart orokke...ha mellette eszik zoldseget es gyumolcsot ...akkor nincs gond...
2012. márc. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Közben már rendeződtek az evés problémái. Széklet is van minden nap. Szeretetből hiány nincs! Mindig Vele vagyok,szeretgetjük egymást, imádom Őt! És Ő is nagyon engem. :)
2012. márc. 2. 13:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Elso vagyok. Nalunk is szekrekedes van. Volt hogy 4. napon volt kaki csak es most sincs minden nap.:( mit tegyek? Mit etessek vele? Oviban meg mindig nem eszik.
2012. márc. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!