Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A fülfájást mivel lehet...

A fülfájást mivel lehet csökkenteni, megszűntetni?

Figyelt kérdés

Nagyon nátkás a lányom s fáj a füle.Voltunk délelőtt a fülészeten a nátha miatt,de már a füle is borzalmasan fáj,mintha szúrkálnák.

Mivel tudom csökkenteni a fájdalmat?Az infralámpánk éppen elromlott.

Aerius szirupot kaputnk 0,5-ből.


2012. febr. 22. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nurophen, Panadol, Algoflex szuszpenzió
2012. febr. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A leghatásosabb, ha keresel egy fél pár zoknit és megtöltöd meleg sóval. Ezt a fülére és pikk pakk rendbe is jön.
2012. febr. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok. Az is jó, ez eszembe sem jutott. De a fiam tuti, nem tűrné el a fülén. Nálunk a szuszpenziók válnak be.
2012. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én Nurophen és Panadol susp-t adtam a kisfiamnak felváltva, bár neki magas láza is volt. A fülészeten azt mondták, hogy ha nem szűnik az egyiktől, felváltva adhatom a másikat is, és ha lázas mehet a kúp is és a hűtőfürdő vagy borogatás.

Mi nagyon elkaptuk most a középfülgyulladást, ő is és én is(32 hetes terhesen).

2012. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha van otthon cataflam cseppetek, az erre pont jó, a már felsoroltakon kívül. Hívd fel az ügyeletet az adagolást illetően, de ha jól tudom 1 csepp/ttkg. Ezen kívül ami még jó szokott lenni az a kövirózsa csepp, ezt recept nélkül megkapod a gyógyszertárban. Jobbulást!
2012. febr. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a fiam 11 hónapos volt, fájdalmas középfül gyulladásban szenvedett.A Xilox nem használt,és Cataflam cseppem meg nem volt épp otthon (mert az vényköteles és naná,hogy hétvége volt,ügyeleten meg a Xilox-ot adták),a Panadol szirup nem használt,és addig kutattam a neten,amíg megtaláltam az Otipax fülcseppet,amit már egészen kicsi kortól biztonságosan lehet adni nekik,lidocaint is tartalmaz.Gondoltam kipróbáljuk,és voálá !Mintha elfűjták volna a fájdalmat,és szépen rendbe is hozta,visszakaptam a mosolygós babát.A gyerekorvos is azt mondta utána,hogy jó ötlet volt nagyon.Nem is drága.Jobbulást !
2012. febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nálunk sajnos nem jött be a meleg só, minden héten más gyógyszert írnak föl rá a fül-orvosok, majdcsak használ már végre valamelyik.. (dalacin, 3 db-os gyógyszer stb).
2015. júl. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!