Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Budapestiek! Hol vásároltok...

Budapestiek! Hol vásároltok ÜZLETBEN ruhát a gyerkőcöknek? Üzletek listája kéne!

Figyelt kérdés

Vidéki vagyok,és megyek Pestre,de nem tudom merre indúljak.

Üzlet érdekel,elérhető áron és megfelelő minőségben :)

Bevásárló kp. neve stb..


Nagyon köszi a segítséget előre is!


2012. febr. 20. 12:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Turkáló.Minden sarkon találsz Pesten.De ha mindenképp bevásárló központot akarsz jó lenne tudni merről jössz,hányadik kerületben leszel? Én a Taccot szeretem.
2012. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igazából H&M-re és hasonlókra lennék kíváncsi.

A Tacco is jó ötlet :)

Tudom,h minden bev.kp-ba megtalálható minden üzlet- szinte- de mégis,arra lennék kíváncsi,h melyek azok a "boltok" ahol vagány jó kis rucikat --nem 10.000-es árba lehetne venni.

Kiscsajnak (2.5 éves) :)

2012. febr. 20. 12:25
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Újpesten a Stop Shop nevű helyen van Takko és egy KIK nevű üzlet, mindkettő jó árban és választékban is.


Újpest-Városkapunál a Tesco-ban hihetetlenül édes gyerek és babaruhák vannak, jó áron, sokszor van 30%-os akció is.


Duna Plaza-ban van egy HM üzlet, ott is nagyon édesek a ruhácskák, de ez picit drágább. C und A nevű üzletben szintén, ez a Westendben található.


(sokan vásárolnak turkálókban is, én soha nem vásároltam még a gyerekemnek turkálóban, én neki mindig mindenből újat veszek)

2012. febr. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Úristen, kislányak a Tesco-ban iszonyat dögös kisruhák vannak :)))) Régen a Tesco-s ruhák elég gázak voltak, de egy ideje már saját kollekciójuk van, és bár árban is drágább lett, mint pár éve, de kifejezetten édes és vagány ruhákat árul. Legalábbis a Városkapunál iszonyat nagy választék van.
2012. febr. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Esetleg nézzétek meg a Mária bababoltot:


bebibolt.hu


Valahol a Westend környékén van, nem csak ruhabolt, de aranyosak a ruhák nagyon :)

2012. febr. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ami Pesten van, az majdnem mind megtalálható legalább a nagyobb vidéki városokban (kevés kivétellel, pl. Next, de az ugye pont nem az olcsóságáról híres).
2012. febr. 20. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm csajok a hasznos válaszokat!


Várom a továbbiakat :)

2012. febr. 20. 16:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mindent a H&M,Zara -ban vettem,megtalálhatok Alle,Árkád de ahol a legnagyobb kínálat van az a Váci utca pont egymással szemben vannak,óriási választékkal...jó magam is mindig itt vásárolok
2012. febr. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!