Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit varrnátok gyerkőcöknek...

Mit varrnátok gyerkőcöknek ajándékba ill. eladásra?

Figyelt kérdés

Van varrógépem, de nem tudom, hogy mibe lenne érdemes belekezdenem. Nem vagyok varrónő, uh. egyszerűbb dolgokra gondoltam, mint pl. ovis zsák, kiskötény a konyhába...

itt sajnos már ki is fogytam az ötletekből :(

Ti mit vennétek meg szívesen?


2011. okt. 2. 15:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eladásra szánod, akkor varrhatnál pl. párnát, kitömnéd vattával. Arra varrnál párnahuzatot, vennél vasalható matricát és felvasalhatnád rá. Nagyon drágák a mesefigurás párnák. Varrhatnál még babaruhát játékbabának, esetleg függönyt gyerekszobába.
2011. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Varrhatsz pl. kispárnát, ágyneműt, címke-rongyot, mei tai-t, gyerek mei tai-t (a nagy mása, csak kicsibe, és abban a kisgyerekek tudják vinni a babájukat :)), babzsákot iskolába/oviba, tornazsákot.
2011. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

hú..... ezek nagyon jó ötletek :)

Köszi!

2011. okt. 2. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit én is úgy vettem a gyáritól olcsóbban, hogy valaki varrta: szopi-párna, autósülésbe nyakpárna, hálózsák -tavasszal vékonyat, ősszel vastagat érdemes kínálni, babzsák, oviszsák, oviba ágynemű-huzat. Kiskötény is jó ötlet, de én több méretet kínálnék, hogy anyának is legyen, esetleg még apának is :)

Vannak egyszerű szabású sapik is, pl. polár manó-sapka -majdhogynem csak két háromszög összevarrva :)

Hajrá!

És várom majd a linket a termékeidről :)

2011. okt. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ágyneműt, sapkát, sálat, tornazsákot, hálózsákot. Kiságyba fejvédőt, baldachint.

Én most készítek adventi kalendáriumot, fenyőfa alapra kis piros szütyőket varrok, abba kerül majd a meglepetés.

2011. okt. 2. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!