Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Akiket idegesít esetleg?

Akiket idegesít esetleg?

Figyelt kérdés

Van köztetek olyan, akinek már az agyára szalad, hogy valamilyen ismerőse, rokona gyerekére állandóan vigyáznia kell(jen)? Azok, akiket valami miatt már bosszant vagy kezd rosszra fordulni a helyzet??

Tudnátok erről pár szót írni?

(Csakhogy értsétek mire is gondolok pontosan- például, hogy már akkor is megkérnek a gyerek felügyeletre, ha nincs is rá okuk,csak épp ne nekik kelljen rá vigyázni)


2012. febr. 20. 09:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Te már írtál ki régebben egy kérdést ezzel kapcsolatban ugye? Emlékszem rá, nagyon sajnáltalak. Ha nem Te voltál az, akkor ne haragudj, de nagyon hasonlít a sztorid egy másikhoz! "


Igen ,írtam ki erről tavaly több kérdést is :-D,enyhén hiperaktív kisfiamhoz engedtem a többi gyereket(őt nem mertem engedni sehová,nehogy másoknak problémája legyen vele).


Egész óvoda volt itt,most télen is átjött többször az egyik kisfiú a régebben átjövő gyerekek közül,de mivel csak egyedül jött így szépen eljátszottak egymással a kisfiammal.


Ha majd jön a nyár,akkor biztosan nehezen boldogulok majd,mert senkit nem akarok megsérteni,de magunknak sem akarok állandó terhet a mindennap reggeltől-estig itt tartozkodó gyerekcsoporttal...ajajajajaj!!! :-O

2012. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem értem kedves utolsó hogy miért teszel fel kérdéseket ebben a témában, panaszkodsz hogy sok a gyerek és a kisfiadat is bántják. Nem kell beengedni őket, és kész. Te eljátszol a gyerekkel, ha pedig oviba kerül ott lesznek majd pajtásai. Én biztosan nem engednék be vadidegen gyerekeket a lakásomba csak azért, mert a gyerekem egyedül van. Eljátszik magában vagy velem, mesét olvasunk, tévét nézünk, játszunk együtt. Nem a te dolgod a környék gyerekeit ellátni, menjenek haza a szüleikhez. Az egy dolog, hogy egyszer-egyszer előfordul, de hogy rendszeresen és követelőzve..na ezt biztos hogy nem hagynám. Állj a sarkadra és ne hagyd hogy oda járjanak.


A kérdésre válaszolva, szerencsére nincs a környezetemben ilyen, aki mindig lepasszolja a gyerekét, mi két-három hetente szoktuk egy napra odaadni anyáméknak a lányunkat. Mi is kikapcsolódunk, anyuék is örülnek az unokának, és a lányunk is más környezetben van egy kicsit. :)

2012. febr. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!