Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van, aki a gyest választja,...

Van, aki a gyest választja, mert nem akarja/ tudja bölcsibe adni a gyerekét?

Figyelt kérdés
Ugyan itt van bölcsőde, de nem akarom beadni, mert egyelőre nem tudom hozni-vinni, bejárós munkahelyem van. Körülöttem, mindenkinek alap, hogy 2 év után megy vissza dolgozni és csodálkoznak, hogy én nem, pedig nekik sem éri meg, mert a gyerekek egyfolytában betegek, ovi, bölcsi, sok gyógyszer minden pénzt elvisz, nullán vannak.
2012. febr. 20. 07:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is aktuális a téma...

Gyesen vagyok, de vissza kell mennem dolgozni, hogy ne kopjon fel az állunk, de folyamatos 12 órában dolgozok, így ha nappalra kell majd mennem, szegény 2 éves kislányomat kelthetem hajnali 4-kor, mert nálunk nincs bölcsi, és a melóhelyem sem helyben van. :( Sajnos nincs senki aki vigyázna rá, mindenki dolgozik a családban. A szívem szakad meg szegény kicsikémért! Most ezerrel melót keresek, hátha találok valami állandó délelőttöst, ami nagyban megkönnyítené a gyerek és a mi dolgunkat is. Szörnyű milyen lehetetlen helyzetbe kényszerülnek velünk együtt sokan mások is, pedig én is szívesebben maradnék itthon a kicsikémmel. :(

2012. febr. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
ez borzasztó...sokkal rosszabb, mint az én helyzetem. Nálunk kerek perec megmondták, hogy 12 órát nem lehet a gyerek oviban, az túl sok. Pedig bejárással ennyi lenne az ottléte.
2012. febr. 21. 07:35
 13/15 anonim ***** válasza:

Én is pont ebben a helyzetben vagyok!

Én nagyon szerettem volna visszamenni dolgozni, de nem tudjuk megoldani. A munkahelyem 1 órányira van autóval, busszal meg ugye még több. Nálunk nincs bölcsi, csak óvoda. Nem szobatiszta még a lányom így, nem szívesen hagynám a gondozókra. Sok ismerősünk bevitte bölcsibe a gyerekét, és 2 hetente otthon vannak a gyerekkel, mert beteg.

Persze (majdnem) mindenki csodálkozik (köztük az egyik rokon, mondjuk nem értem neki mi köze hozzá, de fel van háborodva a hátam mögött, hogy nem megyek dolgozni), hogy nem megyek, de ez a mi magánügyünk, nekünk kell annyi pénzből megélni, nem másnak!

A férjem véleménye, hogy 3 éves korig anyánál a helye a gyermeknek, és ha lenne nálunk bölcsi nem adná be, mondjuk én beadnám. :-) Én szerettem ott dolgozni, de 2. babát is szeretnénk, remélem hamarosan újra bekokpogtat a gólya hozzánk!

2012. febr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én ezt úgy oldottam meg hogy mellette bébiszitterkedtem kedvező feltételek saját vagy más otthonában a gyerekemmel együtt nagyon élvezte azota óvis 6éves van egy 2hónapos öccse alkalmanként járnak hozzánk gyerekek élvezik h babázhatnak együtt játszanak a nagyal és anyagilag is jó nekem:)
2012. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én itthon maradtam vele 3 éves koráig, illetve márciusban volt 3, akkor nem vették fel az oviba helyhiány miatt. Szeptemberben, 3,5 évesen kezdi. Lesz még eleget oktatási intézményben, és fogok még én is eleget dolgozni. nem siettük el, nekünk így jó. Apa hála istennek el tud tartani minket.
2012. jún. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!