Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A bodyt mivel helyettesítitek,...

A bodyt mivel helyettesítitek, ha már lekerül a pelenka és csak zavaró az összepatentolós rész?

Figyelt kérdés
Az alsóruházatunk egyelőre még ebből áll, de már egy hete bilizünk, és csak útban van a body alja. gondoltam hogy atléta és hosszú ujjú póló? és hol tudnám ezeket jó áron beszerezni? a felsőink eléggé vékonyak, eddig hosszú ujjú body+ vékony pamut póló volt, 21-22 fok van a lakásban.
2012. febr. 15. 22:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Póló, trikó. Én ezekre váltottam. Többnyire turkálóból vásárolok vagy bababizományiban. 150 Ft/db-ért.
2012. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

atléta, póló, pulcsi

vagy póló, pulcsi

2012. febr. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is atlétát adok a kislányomra, mióta szobatiszta.


Ha hűvösebb van adj atlétát, hosszú ujjú felsőt és rá egy rövid ujjú pólót, így biztosan nem fog fázni.

2012. febr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is trikó+póló, nekünk ez elég ugyanilyen hőmérsékletű lakásban, mint a tiétek.

Tescóban vannak jó minőségű trikók, időnként leárazva (én pl. vettem már nyárra is színes trikókat, amik eredetileg alsóneműnek voltak feltüntetve :) )

2012. febr. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Atléta+póló vagy hujjú puli van a gyereken, most még harisnya is. Hála már tudja fel le venni, nem zavarja a bilizést, a dereka is védve.

tescoban veszem az alsóruházatot, rugit a gyerekekre, stem jól bírják a strapát.

2012. febr. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én addig használtam a body-kat, míg ki nem nőtték a gyerekek. Amikor már lekerült a pelus, akkor összepatentolás nélkül. Sokkal hosszabb a dereka, mint egyik-másik trikónak. Bilizés közben pedig felhajtottam és a betűrtem a nyakához.

De persze, ha nem akarsz ezzel bajlódni, akkor a Tesco. Mi is itt vesszük a hosszú ujjú pólókat.

2012. febr. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
őszintén szólva én még body adok a 3 éves, szobatiszta kislányomra ilyen időben, engem zavarna, hogy kinn van a dereka. pisilésnél feltűrjük, nem zavaró.
2012. febr. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ma vettem atlétákat a tescoban, meg a karátban hosszú ujjú pólókat. talán adok a kettő közé egy rövidujjút még. aztán meglátom hogy bírják.
2012. febr. 18. 21:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Az enyém is atlétát visel, csak éjszakára kap bodyt.

Én a Scampnál rendeltem a trikókat, némelyiket pedig a KIK-ben vettem.

2012. márc. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!