Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Lehetséges e hogy akislányomna...

Lehetséges e hogy akislányomnak gombásodása legyen a pelenka vagy a popsitörlö miatt?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 2éves sokat kakil a foga miatt és sürün törlöm neki a fenekét.De mégis kipattogzott neki és egy kicsit csunya.Használtunk rá neogranormont de nem haszált.Most egy gyógyszertári popsikrémet vettünk az egy kicsit levite a pirosodást.Egy falubeli ismerösnek a kislányának ugyanez volt és kiderült gombásodása van.lehetséges ez?És ha igen hogyan kezelhetö?
2012. febr. 9. 14:20
 1/10 anonim ***** válasza:
igen lehet. próbáld meg a védőnőt megkérdezni, de a canestent is kipróbálhatod
2012. febr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet gomba, de leeht más is. Szerintem vidd el az orvoshoz, ha nem gomba, akkor ne kenj rá feleslegesen gyógyszert.
2012. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi is így jártunk a lányommal.

Elkapott egy tök makacs fertőzést, nagy valószínűséggel a Johnsons-os törlőkendő is bejátszott a dologban.

Nekünk egy gyógyszertári kevert krém vált be, nem popsikrém, hanem direkt a fertőzés ellen volt. nem emlékszem a nevére, valami A betűs volt a krém.

Előtte mi is kipróbáltunk jobbnál jobb popsikrémeket, de az sajnos a makacs fertőzést nem mulasztja el.

keressetek fel egy gyermekbőrgyógyászt.

2012. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is jártam már így a kisfiammal. Foga jött és nagyon hasmenése volt. S gombás lett a feneke. Nem segített semmi, mert annyira fájt neki, hogy nem engedte, hogy hozzáérjek. Végső elkeseredésemben a következőt tettem: Langyos folyóvízzel mostam mindig a fenekét, úgy, hogy a lehető legkevesebbet érjek hozzá, disznózsírral kentem be, úgy, hogy a kezemben megolvasztottam, s rácsöpögtettem a fenekére, s pelus nélkül volt, egy kis bugyiban, hogy minél jobban szellőzzön. S egyik szuper popsikrém sem használt, pedig kipróbáltam. Csak ez az ősi, elavult módszer. Azóta, ha előfordul hasmenés, a másodiknál is disznózsírt alkalmaztam.
2012. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az én lányomnak nem mondanám ogy hasmenéses lett volna a széklete többnyire inkább bogyót kakil.És igen keveset.Ma volt egyszer hogy lágyabb volt a széklete
2012. febr. 9. 14:37
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt, a gyógyszerész a klotrimazol tartalmú canestent javasolta (ez nem a hétköznapi, hanem egy másik fajta), másnapra lehúzta neki, nyoma nem volt.
2012. febr. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen, nekünk a védőnő neogranormont és canestent javasolt, egyszerre felvíve a bőrére. Csodát tett.
2012. febr. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekünk a doki javasolta, hogy kerüljük a popsitörlőt, és minél előbb szokjon le a pelusról.Hát az első sikerült is:D Plusz vettem a gyógyszertárban egy perubalzsamos popsikrémet, ami igencsak bevált.

Amikor határozottan tudtuk, hogy van egy pici gomba, akkor Pimafucin kenőccsel kellett kennem még a nuniját is belülről.

2012. febr. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mutasd meg orvosnak!
2012. febr. 10. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Megmutattam ma az orvosnak gomba volt amire gyanakodtam.Irt fel valami tégelyes krémet meg mellé a canestent
2012. febr. 10. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!