Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves gyermeketek mekkora és...

2 éves gyermeketek mekkora és milyen pelust hord? Kislány.

Figyelt kérdés
válaszokat köszi előre is.Éjjel mindig nagyon pisis lesz pampers 5 öst adok rá a 4+ os kicsi éjjelre az 5 ös libero kicsi a 6 os méret nagyon nagy liberobol?ötlet milyen pelusra váltsak?
2012. jan. 9. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Babylove-ból 4+-t kap, már csak alváshoz kell neki. Már kezd szűkös lenni, de nem azért mert kifolyik a pisi, hanem mert nem kényelmes neki oldalt, hogy nem éri körbe. Ha elfogy a jelenlegi csomag, 5-re váltunk.
2012. jan. 9. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és az jó pelus ?
2012. jan. 9. 11:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Már a második lányom, mi mindkettővel születéstől szobatisztaságig csak ezt hordtuk. Nálunk 14 órát is kitart éjjel, dm-es kuponnal az ára is igen kedvező. (Feltéve, hogy szoktál dm-ben vásárolni amúgy, nyilván ez is kell hozzá...)

Mi szerettük/szeretjük, várjuk a harmadikat, vele is ez lesz.

2012. jan. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak a dm ben veszem a pelusokat kuponnal...köszike megpróbálom remélem beválik...
2012. jan. 9. 12:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor vedd az 5-öst (junior azt hiszem). Először ne kartonnal, hanem csomaggal, ha mégsem válik be (bár nem tudom, miért ne válna?), akkor nem vész kárba.
2012. jan. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi 4es liberót használunk nappal és éjszaka is, az én lányom 10kg és 25én lesz két éves.
2012. jan. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Megfogadom veszek egyet...

A liberobol neki az 5 ös is kicsi már elég szükös....1 évesen volt 10 kg.Most 13.

2012. jan. 9. 13:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!