Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig aludt rácsos ágyban...

Meddig aludt rácsos ágyban gyermeketek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
22 hónapos volt mikor rendes ágyat kapott, nem volt gond az átszokással, de már előtte pár hónapig nem voltak bent a rácsok...
2012. jan. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 14 hós koráig, kislányom most 16 hós, ő még szerintem minimum fél évet el lesz benne, de ha tovább azt se bánom.
2012. jan. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kényelmes, nagy rácsos ágyban alszik, elmúlt két éves. A három kivehető rács persze már nincs benne rég. Még egyszer sem jött ki, ha felébred, behív, és utána mászik csak ki. Még ebben lesz egy ideig, mert nincs pénzünk új ágyra.
2012. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
1 éves volt, mikor levettem a rácsot, azóta úgy alszik. első pár hónapban terítettünk le plédeket, hogy arra essen le, de mivel soha nem esett le (azóta sem) elvettük. de érdemes beszerezni egy leesésgátlót, de mi úgy voltunk vele, ha 2 hónapon át sokszor leesik, és nem szokja meg, akkor veszünk- hát nem kellett szerencsére. :D
2012. jan. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az én fiam 2,5 éves, de még rácsos ágyban alszik.

Nem a kicsi fajta van neki, hanem olyan, amit át lehet rendes gyerekággyá alakítani.

Sajnos 1-1 rácsot nem lehet kivenni belőle, csak kompletten lehet leszedni az egészet.

Nem tudom, hogy próbálkozzunk e v. még várjunk.

Ő sokat forgolódik alvás közben.

2012. jan. 5. 21:28
 6/6 anonim ***** válasza:

kb 2 éves koráig, utána már nem akart megmaradni benne, úgy sem, hogy levettük az egyik oldalon a rácsot

viszont többször leesett az ágyról (most 2,5 éves) ezért én egy jó vastag pokrócot tartok az ágya mellett

2012. jan. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!