Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miket szoktatok vinni az...

Miket szoktatok vinni az oviba kérés nélkül?

Figyelt kérdés
Olyan dolgokra gondolok, amik segítik a nevelők munkáját, nasit a kicsiknek, ... stb.
2012. febr. 13. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nasit.
2012. febr. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha van könyv vásár (tehát tök olcsón),akkor szoktam bevinni ovis feladatkönyvet,nasit egyre ritkábban viszek,mert a többi szülő nem igazán erőlteti meg magát hogy vigyen (még akkor sem ha kérnek valamit az óvónők),de amikor tudok a kertből szedek nekik valamit (répa,dió,eper,málna,s.barack...),ha látok nekik valamit amivel díszíthetnek,akkor 1-2 csomaggal viszek (idény jellegűeket). De ezt nem minden hónapban! Csak amikor meglátok olyat,hogy ez jó lenne bentre. Ma vittem be kölcsönbe egy könyvet,amiből ötleteket nézhetnek miket csinálhatnak a gyerekekkel (ilyeneket is beviszek),mert kevesebbet mennek ki mostanság az udvarra. De bármi olyat is be lehet vinni,amiről úgy gondoljuk hogy jó lesz (teás doboz-pl.autónak,doboza a kockasajtnak,dióhéj...),mert majd úgy is kitalálják mire használják fel (óvónők mondták hogy gyűjthetjük).
2012. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is szoktam nekik nasit vinni, kekszet, cukorkadrazsét és olvadó rágót.

Papírt rengeteget vittünk be. Fehéret és színeset is több csomaggal.

Gyümölcsöt is szoktunk akkor is, ha nem vagyunk sorosak.


Azért kérdeztem, mert a múltkor kaptunk egy csomó lufi pálcát és olyan műanyagot, amibe bele szokták a lufit kötni és úgy rá a pálcára. Gondoltam beviszem ,de nem mertem, hátha nem kell nekik. De ha elég kreatívak az óvónők, akkor felhasználják.

2012. febr. 13. 13:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Nasit, cukorkát semmiképp nem. Ami hasznos: A4-es papírok, színesben is, toalett papír, mert azt ott nem adnak, csak ha a szülő visz be, nedves törlőkendőket, játékokat, mert nagyon sok tönkrement már, épp ideje újítani, és hasonlókat még.
2012. febr. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld meg, kérdezd meg, tudják-e valamire használni, max. azt mondják, hogy nem, de köszönik a felajánlást.
2012. febr. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gyumolcsot, ha szezon van es van sok, anyukameknak sok gyumolcsfajuk van, szolo, stb, wc papir es szines lap, en a nsit nem tamogatom, ezert nem is szoktam vinni
2012. febr. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!