Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeretném pesten kivizsgáltatn...

Szeretném pesten kivizsgáltatni a 2ésfél éves lányomat, állandóan lázas?

Figyelt kérdés

kit tudtok ajánlani, milyen kórházat esetleg orvost?jár bölcsibe egy éve, de kb azóta havonta nagyon lázas, szinte csillapíthatatlanul.havonta más-más antibiotikum, a t...öm tele van vele, már nagyon sajnálom szegény lányomat! most egy hónapja elkezdte, hogy péntek estétől szombat estig lázas, (semmi más tünet!!!) aztán hirtelen elmúlik!! foga mind kint van!


mi ez na????


2012. febr. 13. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Akkor hasonló cipőben járunk.

Fiam 26 hónapos, szeptemberben kezdtük a bölcsit, a kicsi nagyon gyakran beteg, eddig idén 6 (!) napot volt bent.

Én már azóta dolgozom, nagyon nehéz megoldani, hogy legyen itthon vele valaki.

Ő is heteking péntek-szombat volt lázas, én már kezdtem arra gyanakodni, hogy pszichésen van, így tiltakozik a bölcsi ellen, de a doki szerint ennyi idősen még nem ilyen tudatosak.

Mivel a fiamnak 3 hete folyamatosan, minden este hőemelkedése van (nettó 37,2-37,6), múlt hétfőn elvittem vérvételre, vizeletvizsgálatra, hátha valami gyulladás, de minden értéke tökéletes, se húgyúti fertőzés, de fülgyulladás. 9 napig kapott antibiot, és annak ellenére van a hőem.

Mi már 1 éves korában végigcsináltuk ezt, akkor a László kórházban Dr. Herczeg Erzsébetnél voltunk kivizsgáláson a hetekig tartó hőemelkedés miatt, de nem találtak semmit, azt mondták fogadjuk el, hogy ő ilyen fajta.

Én tömöm pre- és probiotikummal (BonoLact, Normaflore), hogy a belei ne készüljenek ki, illetve elkezdtük a Ribomunyl kúrát.

2012. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
-
2012. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!