Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-éves a kislányom, és már...

2-éves a kislányom, és már 2-hónapja állandóan a földhöz vágja magát és ott üvölt akár 1-órán keresztül is ha nem úgy vannak a dolgok ahogyan ő szeretné. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Hogy szoktassam le lóra?Mert már azért nekünk is sok egy kicsit hogy állandóan csak sír.Kipróbáltam már sok mindent.Ajánlottak egy pár dolgot:Öntsem le hideg vizzel,hagyjam rá,ne foglalkozzak vele mert majd abba hagyja.De semmi sem vált be folyton csak sír és mindennap legalább3-szor.Ha megvígasztalom csak rosszabb még jobban csinálja.Nem tudom mit csináljak már.Nem lesz baja idegileg ettől a sok sírástól?
2012. jan. 17. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanaz a helyzet, csak ő a teáért csinálja ezt.Elterelem a figyelmét.Ez bevált eddig nála.Mindene a cica,és a vonat,így mondom neki,hogy menjünk miát nézni.Abba is hagyja a hisztit.E.
2012. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is 2 éves lesz a kisfiam még ennyire nem csinálja a hisztit de ha elkezdi akkor azonnal otthagyom magára és nem is folytatja mert látja hogy nincs közönsége.
2012. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok,persze elmagyarázom neki előtte hogy most ezt miért nem kéne és hogy miért hagyom ott...
2012. jan. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na itt kezdődik a nevelés időszaka. nem szabad engedni hogy ő dirigáljon, meg kell mutatni, ill éreztetni hogy ki a szülő, akinek engedelmeskednie kell. ha máskép nem megy akkor valamilyen bünti, vagy egy kuki a fejére!
2012. jan. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kislányom is mindig földhöz vágta magát és úgy hisztizett...aztán egyszer egy ilyennél jól becsapta a járólapba a száját ami kicsit felszakadt,szerencsére a foga legalább nem tört le.Azóta már nem veri magát földhöz és kicsit kevesebbet is hisztizik.
2012. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz baja a sok sírástól. Nálunk egy hét volt, amíg minden nap egy órát üvöltött a szekrény előtt, mert szerinte még van benn egy kis maradék mogyoró. Pár nap volt mire szép lassan csökkent a sírás aztán egy hét után abbahagyta. Sajnos utána meg egy másik szekrényt vett elő, ott maradék csokit sejtett. Most pár napig mazsolát keresett... itt már nem is volt vészes.

Én nem csinálok vele semmit. Csak szép nyugodtam elmondom, hogy már nincs, esetleg megmutatok egy üres tálat, hogy már megetted.

Szerintem ne vigasztald, nem érdemli meg. Hiszen téged ingerel a hisztivel, és neked akar "rosszat".

2012. jan. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!