Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovis farsang lesz holnap, mit...

Ovis farsang lesz holnap, mit süssek? Te mit viszel/mit vinnél?

Figyelt kérdés
Kiscsoportos, még nincs tapasztalatom. Annyit mondtak, hogy örömmel vennék, ha tudnánk egy kis üdítőt vagy rágcsálni valót vinni.
2012. febr. 9. 10:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Én gyümölcslevet szoktam vinni, meg darálós sütit, sajtos tallért, ropit. Sajnos sütni nincs időm:(((
2012. febr. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nálunk már megvolt a farsang. Én ezt vittem. És általában, ha nincs időm, ilyet csinálok, mindig az elsők között van, amit "felzabálnak" :o)


És: tojás és tejmentes, ha a margarinból tejmenteset választasz (Liga, Vénusz, Lidl saját márkás), mert ez is szempont lehet...

2012. febr. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én vinnék egy szörpöt, az sokkal kiadósabb a gyerekeknek.

Sütni talán pogácsát, vagy valami olyant ,amivel nem nagyon maszatolják magukat össze.

Nálunk volt torta, elárverezték és a pénz a csoporté lett. A tortát pedig felajánlották másnapi desszertnek nekik ebéd utánra.

2012. febr. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan érdekes, a mi óvodánkban például tiltják, hogy bármit kívülről (otthon sütött dolgot, stb) bevigyünk, mindent csak ők vehetnek, csoportpénzből.

Egyébként süthetnél pl. fánkot, az tipikus farsangi étel, ráadásul a kicsik általában szeretik is.

2012. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk se lehet bevinni saját készítésű sütit,de szerintem ez attól függ ki hol tartja a farsangot,ha az ovodai farsang egy községházban vagy más helységben van,akkor szerintem lehet sütni,de sok ovi nem nyilvánosan tartja a farsangot,tehát bent az ovoda falai mögött,zárt keretek közt,oda bevinni ételt tényleg nem lehet,amit kérte az dobozos sütemény amit boltban lehet venni és szörp.
2012. febr. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kuglófot sütök csokiöntettel és narancslét viszek hozzá. Egyszerű és olcsó.
2012. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!