Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Közeleg a farsang....

Anyukák! Közeleg a farsang. Ti honnan szereztek be ruhát és mit bölcsis, ovis kisgyereketeknek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 21:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én a Teszveszen vettem használtan fillérekért. Az én fiam vámpír szeretett volna lenni és találtam neki egy nagyon mókás (nem ijesztő) kis jelmezt:)
2012. jan. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nálunk elmondták az oviban, hogy sokkal jobban értékelik a saját készítésűt, ezért szinte mindenki így tett, kevesen voltak, akik egyszerűen megvettek egy kész jelmezt.

Virág, szőlő, cica, kutya, róka, tavasztündér, pingvin -ezek jutottak hirtelen eszembe az ovis és kisiskolás évekből, amik egyszerűen és otthon készültek.

2012. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én is a teszen veszek neki-most licitálok-egy nagyon jópofa jelmezre.Ja,kiscsoportos ovis a fiam.
2012. jan. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a bölcsiben kérték, hogy ne öltöztessük nehéz, meleg jelmezbe, mert egész nap abban lesznek. A Régióban vettünk egy kalóz kalapot, egy pisztolyt és egy szivacs kardot. Igazából ez volt az egyik karácsonyi ajándéka is. A kalap és a kard alig volt több egy ezresnél, a pisztoly kicsit drágább volt.
2012. jan. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én a teszveszen vettem egy kis hercegnő ruhát, fidres fodros gyönyörű, gondoltam én is hogy megcsinálom, de 1.nem vagyok olyan ügyes 2. időm sincs rá sajnos, bölcsis a kislányom!
2012. jan. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én is a teszen vettem meg,mert fiam nem enged a thomas mániából annak akar öltözni.hááát ott vettem egyett.nem vészes az ára,és ha nem kell tovább adom én is,igy valami vissza is jön belőle.kis csopis.
2012. jan. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kinéztem többet a vaterán, de végül egy verdás autóversenyzős overált vettünk a Tescoban.
2012. jan. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a választ
2012. jan. 21. 19:38
 9/12 anonim ***** válasza:
Én bababörzén vettem, ha látok egyel nagyobbat jövőre megveszem neki.
2012. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Bölcsis kislányom imádja Angelina Balerinát. Mivel ez volt a kérése, így természetes, hogy nem próbálkozom rábeszélni a valamelyik hercegnőre. (lesz még ép elég farsang)

Ebay-ről vettem neki egy gyönyörű balettruhát a méretében (totál hasonlít az egérbalerínáréra s nem mellesleg itthon nem is láttam kicsi rucit) szép flitteres a tüllszoknyája. Fehér harisnya, csináltam fehér hajpántra fehér fülecskéket, fehér kitömött farkincát a szoknya alá hogy kilógjon. Vettem hozzá egy fehér balerina cipellőt. A ruhára még varrnom kell piros rózsát a derekához és kész.


Már felpróbáltattam vele (főleg a ruha miatt, mert elég nehéz volt a kommunikáció, az eladó az istennek nem értette meg, hogy kinyújtva is kérem lemérni) és eszméletlen cukin néz ki.

2012. jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!