Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányotoknak csak új bugyit...

Kislányotoknak csak új bugyit vásároltok, vagy vennétek használtat is?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 15:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó, de nem kell rá pénz!!!
2012. febr. 8. 15:22
 12/21 anonim ***** válasza:
Elnézést nem akartalak megsérteni, de ha úgy lett volna tényleg küldtem volna.
2012. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Semmi gond, nem sértettél meg semmivel!
2012. febr. 8. 15:25
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el!Én tuti megmondtam vollna neki hogy b...meg a kinaiba is a legolcsóbb 5 db-os bugyi 400ft-nál nincs több!

Hogy lehet alsóneműt használtat adni!

2012. febr. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Nekem anyósom vett a kisfiamnak kisgatyákat turiból, többször kifertőtlenítette, kimosta és kivasalta, én ráadtam a gyerekre semmi baja nem lett tőle. De én úgy magamtól soha nem vettem neki használtat, mindig csak újat.
2012. febr. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

En meg a gyerekeim kozott se orokitenem a bugyikat. Tudom, van fertotlenito meg vasalo a mai vilagba, de az annyira intim dolog, hogy eszem agaba se jutna ilyen. En sem vettem fel soha hasznalt fehernemut sem csaladtagtol sem idegentol elfogadva.

Persze, megertem, hogy valaki annyira rossz hejzetben van, de ez nem egy olyan kiadas, ami kimeriti a penztarcankat. Nem kell draga, markas bugyit venni a gyereknek, jo a kinai, olcso is, de uj legyen!

2012. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Vásárolni bugyiból csakis újat, ez nálam evidens. Viszont örököltünk az unokatesóm kislányától, azt ráadtam a lányomra minden probléma nélkül. Tudom, milyen kínosan tisztán járatta mindig a lányát és olyanok voltak a kapott bugyik, mint az újak.

Most a legjobb barátnőm adott egy csomó kis alsógatyót a fiamnak, amit az ő kisfia kinőtt. Ezt is simán és örömmel elfogadtam, rá fogom adni a gyerekre. De venni semmiképp se vennék.

2012. febr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Bugyit én se vennék használtan soha! Múltkor a teszveszen láttam gyerek fehérnemű csomagot (használtat) és csodálkoztam, hogy mennyien licitáltak rá... :O
2012. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Én is inkább újat veszek. Bár én is kaptam közeli rokontól a kislányomnak használtat, azt simán ráadtam. Persze azért előbb kimostam. Tiszta volt, de én így nyugodtam meg. De amúgy jó állapotban voltak a bugyik, tényleg mintha újak lettek volna. Ha valamelyik nem tetszett, akkor nem adtam rá, ha netán akadt olyan, de ruhában is így volt.

Amúgy azt tudom még javasolni, hogy esetleg vegyél annak az ismerősnek pár csomag új bugyit ajándékba, a kislánynak. Ne pont most, hanem mikor majd lesz a szülinapja, vagy valamilyen alkalom, akkor más dolgokkal együtt adhatnál neki ajándékba. Biztos örülni fog az anyuka neki. Olyan szituációban gondold ki, amiben nem érzi ő sem kellemetlennek.

De amúgy én a bugyival vagyok inkább ennyire így. Trikó, zokni, harisnya lehet mástól, de mondjuk ismerőstől azért, de lehet úgy használt. Mondjuk turiból én sem veszek ilyesmit se magamnak, se a gyereknek. De nadrág, vagy ilyen tapadós naci, póló, pulcsi ilyesmik jöhetnek. Nálam a melltartó, bugyi van olyan amit nem vennék használtan, talán még zoknit sem, max ismerőstől ha kapok, ha. Bár egyszer vettem egy használt melltartót, jól kimostam és nagyon szép volt, alig volt használva és nagyon nagy kedvencem volt és sokáig bírta. De amúgy sok minden függ attól is szerintem, hogy hogyan néz ki. A szemünnek és a kezünkkel, személyesen látjuk igazán milyen állapotban van.

2012. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
venni nem vennék használtat akárkitöl,akárhonnan.de tesomtol a kisfiárol én is kaptam a fiamra,és azt rá is adtam,áttmosva,semmi baja.magamnak sem veszek természetesen használt bugyit,de tesom után,vagy barátnömmel szoktunk cserélni néha.
2012. febr. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!