Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányotoknak csak új bugyit...

Kislányotoknak csak új bugyit vásároltok, vagy vennétek használtat is?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 15:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak vennél használt bugyit????? Én biztos nem. A gyerekemnek meg még annyira sem.
2012. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyertelmu mindenki szamara, bugyit, trikot, zoknit ujan vesz. ( en cipot is). Mas minden lehet hasznalt.
2012. febr. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék használtat, még ágyneműt sem.
2012. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
A bugyikra érzékeny vagyok, úgyhogy abból csakis újat vennék. Én magam sem lennék hajlandó használt bugyit felvenni, úgyhogy lányomra sem adnék használtat.
2012. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
KI VAN ZÁRVA! Még akkor is, ha fertőtleníted előtte... Biztos, hogy nem adnám rá, annyira nem lehetek legatyásodva anyagilag... (Remélem!)
2012. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Háthh ilyen kérdéseket!

Jolvan h ki van mosva meg stb stb

de te ráadnál a gyerekre használt bugyit?

Én tuti nem!

2012. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy használt bugyit vegyek!!! Még rokontól sem fogadnék el használtat.
2012. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
48%
Nálam így néz ki a "kizárt, hogy vennék használtan" lista: bugyi, zokni, trikó, harisnya, cipő, biztonsági autós ülés (ezt azért nagyon ismerőstől vennék).
2012. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Inkább küldök rá neked pénzt, de ne add rá szerintem!

Nekem 4 lányom van, és inkább járok bugyi nélkül mint hogy nekik használt bugyit adjak. Ezt hol hallottad?

2012. febr. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem vennék én sem a lányomnak, sem magamnak!Ma reggel beszélgettem egy anyukával,hogy ki hol vásárol gyerekruhákat, és akkor mondta, hogy ő mindent használtan vesz. Sajnálom egyébként, mert tudom, hogy milyen amikor nagyon kevés pénze van valakinek....
2012. febr. 8. 15:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!