Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Csütörtökön kezdett pöttyöződn...

Csütörtökön kezdett pöttyöződni. Bárányhimlő. Még meddig jöhet neki új? Ma nem vettem észre, hogy "készülne" még neki.

Figyelt kérdés
sajnos közvetlen a szeme alatt is van 2,reggel alig tudta kinyitni a szemét, olyan csipás volt.ezt mivel segíthetném?ott nehéz púderezni.
2012. febr. 5. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak azt szeretném megkérdezni, hogy Te beadattad a bárányhimlő elleni védőoltást? Mert mi beadattuk, gondolom így nem kell számítanunk arra, hogy az lesz. Bocsi, az offért! :/
2012. febr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem adattuk be.

ha beadattátok álítólag max.2-3 pötty kijöhet rajta.

2012. febr. 5. 20:51
 3/5 anonim ***** válasza:
én nem tudom mi a baj a bárány himlővel én alig várom hogy el kapjuk mert most jó kicsinek mert felnőtt korban már veszélyesebb. minél melegebben fel öltözteted annál hamarabb és annál több jön ki ez lehet pár nap lehet egy hét is amikor már varasodik akkor már nem jön több
2012. febr. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Valóban, a meleg segíti, hogy gyorsan és sok kijöjjön, mert most ez a cél, hogy később ne elgyen vele gond pl. övsömör.


Nekünk még a 6. napon is jött új. A dokink szerint ciklikus. 2-3 napig jön, aztán 1 nap nem, aztán még 2-3 nap jön megint, aztán már nem jön több. Ez a nagykönyv, de ettől eltérő is lehet. A csipát kamillás gézzel töröld le nyugodtan, de sajnos oda semmit se tudsz kenni. Nekünk a szeme sarkában volt. :(

2012. febr. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kiről van szó?
2015. febr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!