Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A tüdőgyulladás mindig lázzal...

A tüdőgyulladás mindig lázzal jár? 2,5 évesem, múlthét csütörtökön belázasodott. Akkor semmi baja nem volt, csak a láz.

Figyelt kérdés

Pénteken még vissza kellett vinnem, és holnap kellene újra menni.

De tegnap óta rekedt is és néha nagyon csúnyán köhög.

Láza nincs.

Antibiotikumot szed, vasárnap óta.

Nem tudom lehet ma visszaviszem, vagy várjak holnapig, hátha lesz az antibiotikumnak eredménye?

Egyébként jó kedvű, eszik-iszik.


2010. máj. 11. 07:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Nálunk a környékbéli (összes) óvodában,gyerekközösségben ilyen járvány van. :( Pontosabban "hallgatózásra tüdőgyulladásra hasonlító, heveny hörghurut". Nálunk is úgy kezdődött, mint ahogy te leírtad. Most 3. hete,hogy itthon vagyunk, 1,5 üveg antibiotikum, hörgőtágító -mert pár nap után fulladni kezdett, köptetők...stb. Szerintem vidd vissza az orvoshoz, ártani nem ártasz vele, én is korábban visszavittem, mert úgy tűnt, nem javult,inkább rosszabb volt. :(

Jobbulást! :)

2010. máj. 11. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!