Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van itt olyan, akinek az...

Van itt olyan, akinek az amúgy kezelhetetlen gyereke az óvodába kerülés után megváltozott?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszát várom, akiknek nagyon hebrencs, szófogadatlan gyerekük volt, és később az óvodában hozzászokott a szabályokhoz.

Az én kislányom nagyon erőszakos, tényleg próbálom nevelni, egyfolytában azon vagyok, de csakazértis ellent mond nekem. Persze mindent nem tiltok neki, mert az sem jó, csak az alapvető dolgokat. Bárhol járunk, és gyerekeket látok, úgy érzem, hogy az én gyerekem mindegyiknél rosszabb. Teljesen belefáradtam ebbe, és azon aggódok, hogy az óvodában fognak érte szólni, hogy rosszul van nevelve, kirakják, vagy ilyesmi. Tudom hogy nem az óvónők dolga, hogy jó viselkedésre tanítsák, de mégis nagyon várom már, hogy ovis legyen, hátha esetleg megváltozik és kezelhetőbb lesz, ha mások szólnak rá.


Sokszor hallottam olyat, hogy az előtte nyugodt, jól nevelt gyerek az ovi után kezelhetetlen lett. Létezik ilyen fordítva is, vagy ennél csak rosszabb jöhet?


2012. febr. 2. 15:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Az óvónők mindig tisztában vannak azzal egy gyereknek otthon mit lehet,mivel a rossz gyereket nem hagyják kibontakozni otthon (szétpakolni,rohangálni...)mindenért rá szolnak néha olyan dologért is fegyelmezik ami felesleges ezért ott ezt megteszi és ez így van fordítva is.Azért mond neked ellent,mivel neki tetszik,hogy mindig rá kell figyelned,hagyd tegye a dolgát 1-2 hét és megunja.
2012. febr. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!