Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A filctoll kijön valamivel a...

A filctoll kijön valamivel a ruhából? Vagy dobjam inkább el?

Figyelt kérdés
2012. febr. 2. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Azzal a zöld trutyival kend be nedvesen, és hagyd pár órát állni, majd gépbe most ki. Talán ultraderm a neve, de nem jut eszembe. Az a kézmosó, az olajat is kihozza.
2012. febr. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött ki semmivel, ne dobd ki, legközelebb ha rajzol, vagy fest, az add rá, azt nem fogod sajnálni ha koszos lesz, vagy én beszoktam fogni pizsama felsőnek azt, amiből nem jött ki a folt, mert reggel úgyis leissza kakaóval.

Én hipóval próbáltam a filcet, de azzal sem jött ki, volt aminek az ujja volt filces, vagy spagetti, spenót foltos de sajnáltam mert szép mintás póló volt, barátnőm varrónő, levágta az ujját, és rövidujjú póló lett.

2012. febr. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gyorsan áztasd forró mosószeres vízbe akár 1 napig is.

Az anyagtól függ, de nekem általában így kifön.

Van a DM-ben egy golyós Dr. valami a neve, azzal is bekenem áztatás elött

2012. febr. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a foltos rucikat pizsinek vagy itthonra használom. Na meg nyáron jók lesznek a mamához sarazni, koszolni magát tökéletes lesz.
2012. febr. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!