Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi ruhája van bölcsis...

Mennyi ruhája van bölcsis kisgyerekednek?

Figyelt kérdés
2 váltás ruhát kell majd vinnünk. Összesen hány melegítőnadrágot vegyek és hány felsőt szerintetek? +dzsekit és +overált kértek még bentre. Milyen ruhát érdemes még venni, amire szükségünk lesz? Szandit is venni kell neki, kinőtte a nyárit, elég sok kiadásunk lesz így :(.
2012. jan. 28. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:

nekünk három váltásnak kell bent lenni,így van bent három melegítő gatya+három body+három hosszú újjú póló

a fiam zokniban van bent,nem harisnyában,mert nagyon meleg van.úgy viszem reggel,hogy zokni+melegítő+sínaci,amikor beérünk csak leveszem a sínaicit és ráadom a szandit.

nekünk nem kell + dzseki+overall,abban van kint,amiben viszem.nem viszik ki kétszer,így ha vizes lesz,akkor sincs gond.

itthon van még naki minden napra melegítője meg felsői,sokat örököltünk meg vettünk is.így ha pár napig nem tudok mosni,akkor sincs gond.

én úgy csináltam,hogy bentre tartalékba azokat vittem,amiket nem annyira szépek,kicsit használtabbak,mert ritkán van baleset,eddig egyszer öltöztették át szeptember óta.

nálunk nem szandiban van mindenki,van aki mamuszban,tappancsos vastagabb zokniban van,azok olcsóbbak.én inkább a szandi híve vagyok,mert az tartja a bokáját.ja meg három zokni is van bent neki,meg egy pulóver,ha hidegebb lenne,amikor kiviszik

2012. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk napi 1 váltás van bent mindenből, abban van bent amibe viszem. Nincs külön bölcsis kinti ruhája. Azt a kabit adják rá ha kimennek amibe viszem. Cipője sincs külön bölcsis kinti cipő. Váltó cipője szandi van. Nekünk nem mondtak ilyen "különleges" kínánságokat, hogy külön kinti bölcsis kabát/overál. Én egyébként melegítő nacit adok rá, vagy bársonyt. Az a lényeg, hogy kényelmes legyen neki.
2012. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 1,. akkor kb. 10 melegítő nadrágja van a kisgyerekednek? Nekünk egyenlőre 4 van, akkor majd még vennünk kell. Felsői inkább vannak. Mivel itthon harisnyában van, ezért nem vettünk neki melinacit.
2012. jan. 28. 15:13
 4/6 anonim ***** válasza:
Kell berakni neki a szekrényébe akkor 2 db melegítő nadrágot, 2 db bodyt/trikó+bugyit, 2 db zoknit, 2 db vékony pamut felsőt, egy overállt és én raknék be még egy vastagabb pulcsit. Ezen kívül én télen csak 5 db melegítőnadrágot és felsőt szoktam még venni, illetve otthonra 3 db melegítő együttest. Természetesen a hét minden napjára fehérneműt. Mikor már nem overállban járnak ki udvarra, akkor már tréningben járatom. Így erre az időszakra összesen 5 db együttest veszek, de pólóval hordja már őket, nem felsővel. És még veszek egy-két farmert, egy inget, egy-két szebb pulóvert. Bent zetpol-os szandált hord, kint azt a cipőt, amiben amúgy is jár.
2012. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első vagyok.igen,van tíz nacija kb,de ebből többet örököltünk,turiztam is h&m,c&a melegítőket,meg kapott szülinapjára a Keresztszüleitől hármat,amit a corában vettek darabját egy ezresért.vettem a kínaiban is két matukásat,jó minőségűek,azoknak 1200 volt darabja.tehát nagy összeget nem kiöltöttem rá.de muszáj ennyi,mert ha nincs időm mosni,akkor is van mit felvennie.van vagy 6-7 farmerje is,meg vagy öt bársony gatyája,de azokat alig adom rá,bölcsibe egyáltalán nem,mert nem kényelmes.oda nem divatolni kell,hanem kényelmes pamut melegítőt adni rá.és mivel nagyon meleg van,vékonyabbakat vegyél.

nem tudom miért nem jó az az overall,amiben viszed,biztos jól értetted,hogy külön kell?mert az + tízezer ft.erre inkább kérdezz rá.

2012. jan. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Azért kell + overál és kabát, mert ha kimennek sáros lehet a ruhájuk. Nem tudom. Overált nem is akarok venni, van 2 olyan vastag nacija, mint a sínadrág, arra gondoltam, dzseki meg 3 van, remélem nem növi ki a tél végéig. Csak egy jobb szandál sem 2Ft, több órán át abba lenne, szóval abból is jobb kell. Melegítőt még veszünk neki, én sem szeretnék 2 naponta mosni, ha nem muszáj.


Köszi, aki eddig írt!!!

2012. jan. 28. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!