Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 és fél éves a gyerekem,...

2 és fél éves a gyerekem, GYES-t a férjem kap, mindketten dolgozunk. A felmondási védelem kit illet meg?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A férjedet.
2012. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Esetleg aki hozzáértő...?
2012. jan. 23. 18:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Fú, ez a kérdés bennem is felmerült! Nálunk is ő igényelhetné, ha februárban megyek dolgozni és ez azonnal az eszembe jutott, hogy akkor nekem a védelmemmel mi lenne.
2012. jan. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90§ (1)bekezdés e.) pontja nem írja, csak hogy aki a fizetés nélküli szabit igénybe vette, rendes felmondással nem lehet neki felmondani. Szóval elméletileg az marad a védelem, bár én sem vagyok jogász.
2012. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is ezt olvastam.
2012. jan. 24. 07:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha olvastad,miért kérdezed.A nem hozzáértő.De csak segíteni akartam,kár volt.Én tudtam rosszul.
2012. jan. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért, mert mostanában a törvények és egyéb rendelkezések naponta változnak. Több témában olvashatsz kb. 50 féle álláspontot. (na nem erre az oldalra gondoltam:) Hozzáértő vagy esetleg a témában jártas kommentet vártam, nem minden lében kanál mamik okoskodását. Sry. Ne válaszolj, nincs időm erre.
2012. jan. 25. 21:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Pedig biztos nagyon ráérsz,legalábbis arra,hogy sértegess egy olyan valakit,akit nem is ismersz és aki csak segíteni akart.Az utolsó kommented sértő és megalázó.Nem tudom,hogy jössz ehhez.Amúgy én is okosabb lettem a válaszoktól és képzeld én máshogy tudtam,azért írtam amit írtam.És be is ismertem,hogy tévedtem.De Te biztos semmiben nem tévedtél még egész életedben.Tényleg nem kell erről,hogy több szó essen,csak jó lenne ha magadba néznél.
2012. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!