Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák, akik gyes alatt...

Anyukák, akik gyes alatt estetek teherbe, milyen juttatást kaptok?

Figyelt kérdés
Gyes+táppénz,vagy mi?
2012. jan. 18. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Visszamondtam a gyest, két hónap lett volna még hátra, kivettem a szabikat, ami az elmúlt 3 év alatt összegyűlt, az jó egy hónapot tett ki. Úgy terveztem, dolgozok amíg bírok, de gondok voltak, veszélyeztetett terhes lettem, így táppénz maradt. Gyakorlatilag nem dolgoztam egy napot sem közben. Aztán a kiírt időpont előtt már igényelni kezdtem a tgyást, most is az jár, aztán a gyed és a gyes.
2012. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mikor a munkáltatómtól érdeklődtem nekem ő is azt mondta ha terhes leszek,menjek be és kiszámoljuk hogy hogyan járok a legjobban.táppénz rögtön,vagy ha elöbb kiveszem a szabikat.
2012. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!