Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális az hogy a 6 éves...

Normális az hogy a 6 éves lányomnak még mindig vannak hiszti rohamai?

Figyelt kérdés
Nagyon el vagyok keseredve,sokszor rossz anyának érzem magam a viselkedése miatt,egyébként nem fogyatékos,nem beteg,csak van egy 6 hónapos kistestvére és most rá kevesebb idő jut...hogyan kezeljem,már semmi sem válik be?!

2012. jan. 23. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Bírd ki, és ne szégyelld magad. Ne érjen el vele semmit, de egyébként szeretgesd minél többet. Az én lányom 12 éves volt az öccse születésekor, és még ő is átment néha kisbabába. El fog múlni, és a kamasz hisztik előtt biztosan lesz pár nyugodt évetek is.
2012. jan. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, főleg, hogy kistesó miatt nagyobb figyelmet követel magának. Nehogy rossz anyának érezd magad! El fog múlni, kitartást addig is.
2012. jan. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást,jól esik csak néha nagyon nehéz vele!
2012. jan. 23. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ő ilyen lesz 20 èvesen is.
2012. jan. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz ilyen, ez teljesen természetes jelenség, úgy hívják testvérféltékenység. Próbálj meg egy kicsit empatikus lenni felé, egyből megérted a kis érzékeny lelkét. Biztosan rengeteget foglalkozol vele, még egy picit próbáld fokozni, ÉS!!! ami a legfontosabb, ha a kicsi lesz (nem most majd egy másfél év múlva) hisztis és provokatív, őt is nyugodtan lehet fegyelmezni és rászólni, ezt neves nevelőktől, íróktól és gyermekpszichológusoktól olvastam, nem feltétlenül mindig a nagyobb gyerek lobbantja ki a vitát! Próbáld meg oldottan, lazán kezelni, a hisztihez közönség kell!!
2012. jan. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!