Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Névnapra is szoktatok tortát...

Névnapra is szoktatok tortát venni vagy sütni gyermeketeknek? Vagy csak szülinapra illik?

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 16:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A torta a szülinapra van nálunk, névnapra sütök egy tepsi sütit.
2012. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én névnapra is "kereket" szoktam, de nem olyan bonyolult, vagy extra tortákat, inkább olyan süti félét, csak kerek formában.
2012. jan. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tortát csak szülinapra szoktam, névnapra meg süteményt. Általában Rákóczi-túróst, az a kedvenc :)
2012. jan. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én a lányaimnak csak szülinapjukra sütök tortát. Na de ha én egyszer sütök valami tortát akkor nagyon rákészülök, általában jó szokott lenni :-)

Névnapjukra is van hogy sütök, és akkor csak a neve van a tortán. :-)

35.N

2012. jan. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mindig sütöm a tortákat, nem veszem. Szülinapra is, névnapra is, és néha csak úgy is:)
2012. jan. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Krisztián05 válasza:
Szerintem ha sütni/venni szeretnél, tedd meg! Ebben ne az "illik, nem illik" vezéreljen.
2012. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én kapok,mi mindig veszunk
2020. jún. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!