Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mivel tisztitjatok a babak...

Hajnal-Tunde kérdése:

Mivel tisztitjatok a babak fogait? Pl.1,5 evesnek? Honnan vasaroljatok? Mi a neve? Koszonom a valaszokat.

Figyelt kérdés
2012. jan. 23. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Fogkefe + fogkrém.

Drogériából, hiper és szupermerketből, a sarki kisboltból tudod beszerezni.


(Ez most komoly kérdés?)

2012. jan. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi aqafresh nevu fogkremmel ami 0-3 eves korig valo tejfogakra meg kis meretu gyerek fogkefevel. Kisfiamnak mar 14 honapos koratol adom a kezebe a fogkefet furdes alatt. Teszek ra egy nagyon pici fogkremet es a kezebe adom. Az elejen csak ragcsalta de vamannyit ezzel is tisztult. Most 2 eves es mar rendesen megmossa mindket oldalt hatul meg elol. Obliteni persze meg nem tud. Igy miutan megmosta ideadja nekem a fogkefet en meg letisztitom, jol bevizezem es visszaadom neki. ezt eljatszuk 2-szer es igy valmennyire "lemossa". En mindig elotte mostam fogat este azota, hogy a kezebe adom a fogkefet es igy elleste tolle es kozben mondogattam is neki.
2012. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kell privátban írni, ide is kiteheted a válaszod.


Egyébként meg 1,5 éves gyereknek nyugodtan moshatod a fogát hagyományos fogkefével, direkt van kicsiknek való is, rá van írva, hogy hány éves korig ajánlott. Ugyanez a helyzet a fogkrémmel is. Szóval tök felesleges az az ujjra húzható bigyó. Amúgy eddig mivel mostad neki? Hiszen már 1,5 éves... szerintem nem most kellene elkezdeni (kivéve, ha most jöttek ki az első fogacskák)

2012. jan. 23. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én vettem egy gyerek fogkefét+ 1-6 éveseknek szoló fogkrémet és ennyi.

akkor kezdtünk mikor az elsö 2 foga kint volt, ekkor már 1 éves volt.

2012. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Elmex gyerekfogkrem es fogkefe, DM
2012. jan. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

MAM fogkefe és Nenedent fogkrém. 11 hónapos a lányom, 2 foga van, de azt este fürdésnél meg szoktuk mosni, hogy szokja. Először mi megmossuk neki, aztán megkapja a fogkefét, és ő is próbálkozik vele.

A DM-ben vettem a fogkrémet is, meg a kefét is.

2012. jan. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
signal fogkefe,nenedent fogkrém.mivel nem köpi ki,ezért használjuk a fluorid mentest.
2012. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elmex fogkrém és Signál fogkefe.Dm-be vettem :)
2012. jan. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!