Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 5 éves fiamnak ha rossz a...

5 éves fiamnak ha rossz a lehelete, a rossz foga miatt, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Az első 2 foga nagyon el vannak rothadva, már csak a gyökerük van meg és nagyon barnák is. Cumi miatt lekoptak. Egy pár hete, nagyon rossz a lehelete, de tudom,hogy a foga miatt, mert ha az ínéhez hozzá érek, akkor az ujjam is olyan szagú lesz. Úgy tudom,hogy tejfogat nem húznak ki. Várjam meg még ki esik neki? Nagyon kellemetlen a szájszaga, és nem akarom azt sem ,hogy az oviban csúfolják érte.
2012. jan. 20. 09:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10.01-es!

Most jó nagy butaságot írtál... Lyukkal a tetején jön ki a maradandó fog????

2012. jan. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

az egyik válaszolónak írnám,hogy igenis tömnek tejfogat,vagy ecsetelnek,végső esetben húznak.

kérdező,ezt jól elrontottad,hogy hagytad idáig fajulni.én akkor is elvinném,ha ordít.különben egy öt éves már mindent megért,így el tudod neki magyarázni,hogy ha büdös lesz a szája,nem fog vele senki barátkozni,és ezért kell orvoshoz menni

2012. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Mikor elkezdtek romlani,biztos elvitted fogorvoshoz.Akkor mit mondott?

Egyébként nekem is rosszak voltak a fogaim gyerekkoromban,mert a szüleim nem figyeltek oda rá.Mikor nagyobb lettem,magam léptem ezügyben.De még mindig komplexusaim vannak miatta,még mindig mindig azt hiszem,hogy mindenki a fogaimat nézi,pedig már rég rendbe vannak téve.

2012. jan. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!