Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden babának rossz a lehelete?

Minden babának rossz a lehelete?

Figyelt kérdés

Mikor kiveszem a cumit a szájából érzem, hogy rossz a lehelete.(általában alvás után). 11 hónapos és most bújt ki a 7.-8.foga.

Természetes ez ?


2011. máj. 20. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vérzett, mikor előbújt? Enyémnél volt ilyen, pár nap alatt lecsengett, és kellemes "szaga" lett.
2011. máj. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lányom 14 hónapos, és már Én is észrevettem ezt! Szerintem normális, kicsit bepállik a szája gondolom! Enyhén szúrós szagú a lehelete, nem?
2011. máj. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem!

Szerintem beteg lehet.Én egyszer ugyanígy jártam

Nem tudták mi volt a baja a kisfiamnak 12 hónaposan.Lázas volt már 1 hete.

S furcsa szájszaga volt olyan hal szagú volt.

Végül a gégészeten kötöttünk ki,ahol megállapították,hogy gyennyes tüsszösmandula gyulladása van.Kapott antibiotikumot s meg is szűnt a panasz.

Én megmutatnám at orvosnak.

A culrosoknál is szokott lenni némi rossz lehelet.

2011. máj. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én ikreimnek is akkor büdi a szájuk,mikor betegek.
2011. máj. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Pont jön a foga, 1 hete jött ki az egyik és most kínlódik a másik.

Remélem csak emiatt....amúgy nincs semmi baja, ugyanolyan mint máskor.De ha kijött a fogacska és nem múlik el, elmegyek vele az orvoshoz.

2011. máj. 21. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!