Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ha most 98-as méretet hord 23...

Ha most 98-as méretet hord 23 hós kisfiam, szerintetek jövő télen mi lesz a mérete?

Figyelt kérdés

Téli kabátot szeretnék venni neki, mert a mostani már elég kicsi és hátha jön még tél idén :)

Viszont olyat szeretnék, amit jövő télen is hordhat még gond nélkül.

110-es jó lenne? Vagy túl nagy most még?


2012. jan. 19. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így elég nehéz kiszámítani.

Az enyém sosem egyenletesen nőtt és még semmi nem vált be, amit így vettünk. Amikor kapta még nagy volt, amikorra terveztük, hogy jó lesz rá, már kinőtte.

2012. jan. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
104 est hordtunk. Azért olyan hatalmasat már nem nőnek szerintem...
2012. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudsz olyan téli kabátot venni, amit a köv. télen is hordani tudna! Ha már kinövi a télit, akkor én inkább bélelt átmenetit néznék, ami alá még jól fel lehet öltöztetni és majd tavaszra is jó.
2012. jan. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én gyakran veszek előre ruhákat! Általában sikerül eltaláni! Szerintem 110-es vegyél, az biztos jó lesz jövőre is, idén meg feltűröd még az ujját és alá is öltözhet! Én tavaly vettem egy kabit amit akkor is (9 -10 hósan) hordott egész télen, és idén is!
2012. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!