Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 éves lesz a kisfiam jövő...

2 éves lesz a kisfiam jövő héten, nem tudunk neki mit kitalálni, valakinek van valami jó ötlete?

Figyelt kérdés
Nem az a megülős és babrálós fajta, folyamatosan megy, futkos..szóval valami olyan játékot szeretnénk amiben jól le tudja vezetni a fölösleges energiáit!
2012. jan. 16. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:

ugráló állatkája van már?


egyébként az én fiam sem egy ücsörgős fajta, de én bepróbálkozok neki szülinapra kisasztal+kisszék kombinációval, hátha ezután kicsit többet maradna a fenekén :) aztán vagy bejön a tervem vagy nem, de bízom benne, hogy előbb utóbb kihasználásra kerül majd ez a kis bútorzat

2012. jan. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

bilibo???állítólag nagyon jó játék, fejleszti a fantáziát is, mert azt tud vele játszani a gyerek, amit csak akar.

Én is kinéztem már a fiamnak:)

nézd meg az oldal végén lévő videót

[link]

2012. jan. 16. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Lányom másfél hónap múlva lesz 2 éves, ő is ilyen nyughatatlan fajta. Imád motorozni, nálunk van is lehetőség erre bőven, de a legkisebb van neki és lassan a földön húzza a térdét.

Én futóbiciklit fogok neki venni, remélem találunk a méretének megfelelőt, kb 95 cm lehet a lányom.

Ehhez mit szólsz?

2012. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is kismotor v. futóbicikli meg persze labda minden mennyiségben :)
2012. jan. 16. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lego Duplo autó. Azzal is lehet mozogni. Elég strapabíró. Az én fiam azt kap majd. A már meglévőt is szereti, sokat tologatja, úgy mint a szélvész.
2012. jan. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is ebben a hónapban lesz 2 éves az örökmozgó fiam.Ő autómániás,mi emeletes garázst vettünk neki.De imádja a trambulint,ugrálólabdát.Ha van sok helyetek,kisebb ugrálóvárat is lehet.Bilibonk is van nagyon jól elvannak vele.Nagy dömpert amibe bele tud ülni,az enyém már löki magát vele.Boldog szülinapot neki!:)
2012. jan. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha van helyetek, akkor közepes tranbulin. Lányom azt kapott, amikor két éves volt (húsvétra). Nagyon szereti, és nyáron ki is lehet vinni.
2012. jan. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, bocsánat, hogy ilyen későn írok vissza. Közepes trambulin mennyibe kerül kb? Nem tud valaki belinkelni egy képet? Köszi előre is.
2012. jan. 18. 06:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!