Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A jövő hónap végén lesz 3...

A jövő hónap végén lesz 3 éves a kisfiam. Még nem szobatiszta, most kezdett el néha a bilibe pisilni. Érdemes neki fellépős WC-szűkítőt venni? Meddig használhatjuk max?

Figyelt kérdés
2009. márc. 9. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem jöttek be ezek a szűkítők. Szerintem vegyél egy olcsót, a célnak az is megfelel és ha neki nem tetszik nem szakad mega szived, hogy milyen drága volt mégsem használja a manó.
2009. márc. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam szereti, tetszik neki, hogy már a WC-t használhatja. Viszont szűkítő nélkül kényelmetlen lenne.. Ha vesztek, szerintem mindenképp olyan legyen, amit az ülőke méretére lehet állítani és nem mozog. Mi is egy olcsóval próbálkoztunk, billegett, nem mert ráülni, viszont utána vettünk egy állíthatót (2.450,- CAM márkájú+ a fellépő), ami bejött.
2009. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!