Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy szélben kiviszed két év...

Nagy szélben kiviszed két év körüli gyermekedet?

Figyelt kérdés
Elég nagy szél van ma, de boltba muszáj menni, gondolom 10 perc kint töltött idő alatt nem lesz neki baja, ha jól beöltöztetem.Amúgy "jó" idő lenne, süt a nap, csak a szél elég nagy.
2012. jan. 13. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
nem lesz baja ne aggodj
2012. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

merre laktok? Itt nálunk Bp II. kerületben is néha olyan széllökések vannak, hogy ihaj... Az előbb még hóvihar is volt, most meg süt a nap...

Mi elmentünk a boltba, nem volt vészes odakint.

2012. jan. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rendesen felöltöztetve semmi baja nem lesz, főleg, hogy nem órákat lesztek kint. Ha menni kell, akkopr nincs más megoldás. Ha beteg lenne és az orvos nem tudna kimenni, akkor betegen kellene kivinned... a tiéd meg egészséges.
2012. jan. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egy órája kérdeztem ezt:)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

Közben újra süt a nap, de az erős szél megmaradt, mi nem megyünk.

2012. jan. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megnyugodtam, tíz óra fele voltunk, de megbántam, néha nálunk is olyan széllökések voltak.Tutyit is rátettem a sapkára hogy ne fújja annyira a szél a fejét.Mikor indulás előtt kinéztem nem fújt állandóan, volt szélcsendesebb időszak is, sütött a nap, csak útközben néha úgy felerősödött a szél hogy ezért aggódom, de tényleg öt perc oda, és annyi vissza az út a boltba, annyi idő alatt csak nem lett neki baja, meg mögöttem ült az ülésben, én is védtem gondolom.Amúgy nem beteg, remélem nem is lesz, nemrég jöttünk ki egy mandulagyulladásból.
2012. jan. 13. 12:18
 6/7 A kérdező kommentje:
Azóta nálunk is úgy beborult az ég, teljes sötét felhők jöttek felénk.Szolnok megye.Délelőtt még ragyogó napsütés volt.
2012. jan. 13. 12:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Miskolcon süt a nap, de a szél itt is bolond :P
2012. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!