Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nálatok is van olyan, hogy a...

Nálatok is van olyan, hogy a kicsinek az a megnyugtató, hogy a bőrödhöz bújik?

Figyelt kérdés

Egyik fiam azt csinálja, főleg a fáradt, hogy odabújik, húzza a pulcsim, és a bőrömhöz akar csak érni a kis arcával. Vagy ha ülök az ágyon, odajön, felhuzza a derekamnál a pulcsim és odabújik a bőrömhöz, ha fekszem néha a hasamhoz. Nagyon jó érzés, és tudom hogy a nagyon kicsik szeretik, de ő már 17 hós.

Ikertesvére meg úgy alszik el sokszor, hogy odafekszem mellé, és simizi a dekoltázsom. (most hagyták pár napja abba a cicizést, szerintem már nem fog kelleni nekik :-(


2012. jan. 10. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Kisfiam 15 hónapos és mindig benyúl a felsőmbe mikor szopizik...de akkor is, ha nap közben csak cumival altatom, illetve ha fáradt,nyűgös.
2012. jan. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is nyúlkálnak nap közben is ha már fáradnak. Ha nem fáradtak, akkor is van hogy mutogatják, és vigyorognak. Kis huncutok, főleg amelyik a bőrömhöz bújik mindig.
2012. jan. 10. 22:33
 3/5 anonim ***** válasza:
nálunk ez még most, 3 évesen is megy néha. persze az auchanben már kb. 20-21 hós kora óta nem húzogatja a pólóm ciciért (2 éves koráig szopott), de reggelente és este mindig bújik, ha beteg,akkor napközben is. Én ezt nagyon szeretem, szerintem ez nagyon fontos kötelék és nagyon feltölti, megnyugtatja.
2012. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is nagyon szeretem, csak furcsa, mert nekem is van egy 3 éves lányom, és ő soha nem volt ennyire bújós. Most kezd inkább érzelmes lenni, vagyis kimutatni, mondja hogy szeretlek, stb, szerintem mert látja a kicsiket hogy mit csinálnak. Pedig eddig is mondtam neki hogy szeretem, és beszélni is már régen tud.

Szóval lehet még sokáig élvezhetem ezt! :-) DE jó!

2012. jan. 11. 07:29
 5/5 anonim ***** válasza:
3 éves lányom a mai napig a karomat vagy a férjemét simogatja mikor elalszik és mikor ébred. Olvastam orvosi könyvben meg asszem Ranschburgtól is, hogy ez egy ősi ösztön, így nyugtatják meg magukat. Értehtő szerintem, hisz egy kis állat is akkor van biztonságban, ha a mamája testét érzi.
2012. jan. 11. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!