Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az orra nem folyik, de érzem...

Az orra nem folyik, de érzem van benne valamennyi váladék, folyamatosan orrszívozom, agua marysal tísztitom, de semmi eredmény. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2012. jan. 7. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Hasonló problémával küszködtünk. Hetekig szörcsögött, látható váladék nélkül. Tulajdonképpen semmi más baja nem volt. A végén már antibiotikumot is kapott, persze az se használt. Aztán mikor a gyerekdoki már a második doboz antibiotikumot akarta írni, akkor köszöntem szépen nem kértem, és elvittem a fül orr gégész hoz, aki azt javasolta, hogy ha nem jön váladék ne szívogassuk, mert nincs semmi értelme, csak generáljuk a duzzanatot. Ezt én egy életre megtanultam. Kaptunk tőle homeopátiás bogyót, nekünk bevált. 2 nap alatt helyre jött.
2012. jan. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszod,sokat segítettél,hisz már nagyon kétségbe voltam esve.És mi volt a neve a csoda szernek?:)Mivel nem gyógyszer,lehet én is kipróbálnám.
2012. jan. 7. 19:07
 3/4 anonim ***** válasza:
A fiam most gyógyult ki ebből. Mivel nem jön a váladék, így hátrafelé a garat irányába csorog, ez előidézhet egy idő után torokgyulladást, mandulagyulladást. A fiamnak is mandulagyulladás lett belőle.
2012. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ca musc ampulla napi 2x fél igya meg, az nyákoldo és semmi ize, nyugodtan lehet adni.

doki

2012. jan. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!