Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan kell szobatisztaságra...

Hogyan kell szobatisztaságra nevelni?

Figyelt kérdés

Ha tudtok a témában hasznos cikket, honlapot, az is jöhet!

Köszi! Elsőgyerekes anyuka


2009. máj. 19. 13:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
indent megtalálsz, ami a szobatisztaságraneveléssel kapcsolatos : [link]
2009. máj. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csináltam, hogy amikor elmult 1 éves elővettem a bilit és ráültettem, először csak ruhában. Meséltem róla, hogy mire való. A szobában volt, bármikor ráülhetett. Néha megkérdeztem, hogy volna-e kedve kipróbálni élesben is, ha volt próbálkoztunk. Kevés eredménnyel. Amikor beköszöntött az ilyen jó idő, mint most, akkor levettem a pelust, bugyit kapott és ügyeltem, hogy a bili kéznél legyen. Figyeltem a jeleket és igyekeztem időben lépni. Nem mindíg sikerült. 2. nap már magától ment, 1 hét alatt nappal is éjjel is szobatiszta lett. Mindeközben nem csaptam nagy hűhót, sem, ha sikerült, sem, ha nem. Ha sikerült, azt megdicsértem, ha nem akkor mondtam, hogy máskor jobban figyeljen, de nem volt sem jutalom, sem büntetés. Eddig kétszer voltam eredményes. :)
2009. máj. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
milyen jeleket kell figyelni,hogy ráültessem a bilire?
2009. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nagyobbik lányom azt mondta olyankor, hogy "jajj-jajj", mert érezte, hogy mindjárt baj lesz. A kicsi inkább egyik lábáról a másikra áll és oda-oda nyúl, fészkelődik, nyugtalan. Gondolom, minden gyerek más, de észre lehet venni, ha pisilnie kell.
2009. júl. 12. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!