Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Visztek az oviba-bölcsibe az...

Visztek az oviba-bölcsibe az óvónőknek karácsonyi ajándékot? Mit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 20:23
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Komolyan még ezen a banális kérdésen is vannak, akik összevesznek? Ne legyetek már ilyenek légyszíves! A kérdező is elég szerencsétlenül fogalmazta meg ugyan a kommentjét, de ne mindjárt a rossz szándékot feltételezze mindenki. Én sem vettem többezer forintért az óvónőknek, mert nem engedhetjük meg magunknak. Viszont ha valaki megengedheti, az tegye nyugodtan, szíve joga. A másiknak meg nincs joga lehordani ezért. Ennyi. Boldog és veszekedésmentes karácsonyt kívánok mindenkinek!
2011. dec. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
nem, képzeld, nem én voltam, szimplán csak nem értem, miért gonolod, hogy a kérdező pontozott le és nem valaki más. neked jók az idegeid? szerintem ugyanis a pontozás a válasz hasznosságát van hivatva értékelni, nem pedig azt, hogy egyetértek-e mások életvitelével.
2011. dec. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
képzeld,jók sz idegeim.és tisztában vagyok vele,hogy mire való a pontozás.ezért nem értem,hogy miért nem volt hasznos a válaszom,amikor leírtam,hogy vettem ajándékot,és hogy mit.a lepontozás egyértelműen arra ment ki,hogy nem tetszett,hogy 7 ezret költöttem ajándékra
2011. dec. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Lehet, de a helyzet továbbra is az, hogy nem én voltam a lepontozó... Úgyhogy rossz helyen raplizol. Na szia!
2011. dec. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!