Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Visztek az oviba-bölcsibe az...

Visztek az oviba-bölcsibe az óvónőknek karácsonyi ajándékot? Mit?

Figyelt kérdés
2011. dec. 20. 20:23
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Én a harmadik válaszoló vagyok. Nekem se anyukám se apukám már, egy tesóm van,külföldön él...szóval nekem szinte az óvónénik pótolják félig meddig a családot olyan jó velük a viszony! És mivel nincsenek nagyszülők és egyéb rokonok se nagyon, így a kisfiamnak nagyon jó hogy mégis vannak akik rajtam és apján kívül ennyire szeretik!! Én borzasztó hálás vagyok nekik, senkire nem bíznám a gyerekemet ilyen nyugodtan.
2011. dec. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Mi vittünk a bölcsibe.

Sajna nincs nálunk szülői munkaközösség, így egyénileg ad aki tud/akar.

Én mindhárom gondozónőnek és a dadusnak is Baba tusfürdőt+foly. szappant+testápolót és Mese linzert vettem (próbáltam 'tematikusan' választani). Fejenként kb. 1500 Ft volt, és nem győztek hálálkodni.

Mivel felteszem nem keresnek milliókat, több értelmét látnám, ha összefognánk mi szülők, és kapnának mondjuk 10eFt értékben SPAR vásárlási utalványt, de egyénileg szerintem ez rendben volt.

2011. dec. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Vettem egy-egy kovácsoltvas gyertyatartót, amiben volt 1-1 vanília illatú gyertya. A két gyertyát szalvétatechnikával dekupázsoltam, majd az egészet celofánba becsomagoltam, selyemszalagból csináltam rá szép masnit, és kész. A bölcsivezető és a dadus is nagyon örültek neki. :)
2011. dec. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszi, sokan válaszoltatok. Néhol én is elhűltem... a családnak nem vettem ilyen összegben ajándékot... el sem tudom képzelni, hogy aki a dadusnak és két ovónőnek ad fejenként 3,500 ftért, az mit ad a családjának??

Én vittem a bölcsibe egy negyed kilós kávét "jelképes" ajándékként, inkább csak a szándékom jelzéseként, meg vittem a két oviba egy-egy negyed kilós kávét, mert a két csoport sokat van együtt, és a másik ovónők is sokat törődnek a lányommal.

Mi szerényen élünk, és utálom is az ajándékozást, de itt úgy éreztem, szívesen adok, de ennél többet nem tudok...

Gondoltam még én is a gyertyatartóra és az aromatyertyára (ez utóbbit kapták kollégáim) de ezzel mindig az a bajom, hogy nem biztos, hogy illik a lakásába...

2011. dec. 22. 17:47
 15/24 anonim ***** válasza:

De "jó" hogy ki lettem emelve az 3500 ft miatt hiába is magyaráztam miért annyi az annyi....

asszem legközelebb nem válaszolok..:(

2011. dec. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.látom annyira elhűltél,hogy gyorsan le is pontoztál.

a családtagjaim is ilyen értékben kapnak ajándékot,a fiam persze többért.a két gondozónő a hét öt napján reggeltől délutánig engem helyettesít,helyettem neveli a gyerekemet,ha már nekem dolgoznom kell.én nagyon hálás vagyok nekik,mert látom,hogy hogy bánnak a fiammal,milyen szeretettel gondozzák.nekem ez megér 3500 ft-ot.eddig még egyszer sem kaptak ajándékot,ez volt az első,és nem is mostanában lesz ilyen.

attól még hogy én megtehettem,hogy ennyiért adok ajándékot nem kéne irigykedni és jól lepontozni.én ilyen miatt nem tudnék valakit lepontozni

2011. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Jogos!!!!
2011. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg érdekes, hogy valaki feltesz egy kérdést, pár ember nem sajnálja rá az időt, energiát, válaszol. Erre meg jól lehordják és lepontozzák a szerencsétlent. Mit mondjak, ti aztán jóindulatúak vagytok...gratulálok.
2011. dec. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
miből gondoljátok, hogy a kérdező pontozott le?
2011. dec. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
mert te voltál?
2011. dec. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!