Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kiscsoportos gyermeknél...

Kiscsoportos gyermeknél okozott-e problémát az hogy pár fiu és háromszor annyi lány jár egy csoportba?

Figyelt kérdés
Az aggaszt engem,hogy a kisfiam nem talált társra a fiuk közul./más jellemek,verekedősek,szaladgálósak és azt mondja azért nem játszik velük/ A kislányok megint 1külön banda és nem igazán fogadják be,mert fiú és ők lányosat játszanak.Ott tartunk, hogy itthon lány a fiam vagyis ezt játsza és megakarja növeszteni a haját csattot tesz bele, kislányomnak hivjam,jézuskától is csupa lányos játékot kért stb. Talán ha oviba több fiú venné körül találna köztük barátot és nem akarna lány lenni.Volt másnál is ilyen szitu,s hogyan oldódott meg?
2011. dec. 16. 09:52
 1/1 anonim válasza:

Tapasztalatot nem tudok írni, csak véleményt.

Lehet hogy valóban csak azért van, mert egyedül érzi magát az ovodában és be akar illeszkedni. mivel verekedni szaladgálni nem akar, igy a lányokhoz csapodna. ez most még nem olyan nagy baj. ám a késöbbiekben lehet hogy nagyobb kellemetlenséget fog okozni. a lányokra mint barát fog nézni és a fiukba lesz szerelmes. szerintem. a közeletekben vannak "normális" fiuk? szomszéd rokon stb? ha igen velük hogy viselkedik? ha velük jo a viszony akkor szerintem ha megoldhato vidd át másik oviba. hiszem szegény csak nem akar unatkozni. be akar illeszkedni.

2011. dec. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!