Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van valami etel amivel "kemeny...

Van valami etel amivel "kemenyithetem" a kisfiam szekletet?

Figyelt kérdés
Nem tudom mar mit tehetnek mert minden delutan hig a kisfiam szeklete. Minden aldott nap ruhat kell rajta cserelni a bolcsibe mert hig a szeklete. :( Van valakinek valami otlete, hogy mit adhatnek neki ami picit megfogna?
2011. dec. 14. 16:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Elnézést a szóismétlésemért ("beírásomban az válaszomban")...


...este is van, fáradok, de főként a felesleges, engem támadó beírások fárasztanak, és próbálják elvenni az időmet az elől, hogy továbbra is érdemben segíthessek válaszaimmal a kérdezőknek, mint ahogyan sokan lelkesen segítünk.


A provokatív beszólások meglehetősen unalmasak és lassítják a segítségnyújtás lehetőségét.

Ennyit erről.

2011. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!