Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ez megfelel szerinted egy 3...

Ez megfelel szerinted egy 3 éves gyerek bútorának?

Figyelt kérdés

[link]


A férjem elkövette azt a hibát hogy 2 napja amikor hazajött,Berlinből ezt a szekrénysort a kérdezésem nélkül megvette a fiunknak aki 3 éves,annyi hogy középen nincs az ágy mert már francia ágyat vettünk neki amikor külön szobába raktuk,nekem nem tetszik és ez szerintem nem egy ovisnak való,jól össze is vesztünk szerinte csak én spilázom túl az egészet.Te beraknád a gyerek szobába?


2011. dec. 10. 08:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez tökéletes neki ! Ügyesen választott a férjed és szerintem is csak túlspilázod a dolgot !
2011. dec. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem is tökéletes, és gondolkodj előre, ahogy a férjed tette: ezt hosszú-hosszú évekig fogjátok tudni használni neki. Milyet kellett volna választani szerinted? Babásat? Ne már....
2011. dec. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is szép, gyerekesebbet vagy kisebbeknek valót nem érdemes venni,mert pár év múlva nem fog neki tetszeni és vehetnétek újat.
2011. dec. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is tetszik az egész, csak a színe nem igazán.. Bocsi.. :-)
2011. dec. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez tök jó, simán betenném a gyerekszobába. Abszolút jó egy ovisnak szerintem.


Nem lehet, hogy neked csak az nem tetszik, hogy nem kérdezett meg?

Ne idegesítsd magad, ez nagyon jó, egyedi bútor, inkább örülj neki, hogy ilyen különleges szobája van a fiadnak:)

2011. dec. 10. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem nem rossz DE lehetne jobb is,engem is szétb@szna az ideg ha nélkülem venne!!!

Nekem 2 éves a kisfiam és neki ilyen van:


[link]

2011. dec. 10. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
igen,az is zavar hogy ne kérdezett meg,a másik pedig,hogy igen én valami gyerekesebbet szerettem vna neki még hiszen csak 3 éves,a színe nekem tetszik,mert nálunk szinte minden zöld,napsárga és barna-narancs.
2011. dec. 10. 09:10
 8/18 anonim ***** válasza:
79%
úristen mekkora problémák! nekünk eszünkbe se jutott, hogy gyerekbútor így külön, ami volt a szobába, az maradt neki. most nem mindegy, szekrény az szekrény! funkcionál, be lehet csukni, lehet bele pakolni, a tiétek még új is, szép vidám színek, mi a bajod? hogy nem macis vagy kutyusos? ha érdekel, elmondom: a gyerekek megunják a dolgokat 3 nap alatt, ma még szuperhősöset akar, holnap vizilovasat, semmi értelme megvenni ami épp tetszik, ha kreatív vagy, csinálj rá díszítést, amit le tudtok szedni később és mindenki boldog. Jesszus, én meg azon akadok ki, ha nem jut hó végén desszert a gyerekemnek, nemhogy milyen stílusú a bútor áááááá!!!!
2011. dec. 10. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó. Bár ha neked nem tetszik akkor megértem hogy dühös vagy. Én nem vennek ennél gyerekesebbet mert 2 év múlva cserélheted le. Szerintem 3 évesnerk suimán jó.
2011. dec. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyerek lennék szeretnék egy ilyen szobában lenni :)
2011. dec. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!