Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves gyerek tud ezzel...

Hány éves gyerek tud ezzel játszani? Kép

Figyelt kérdés
[link]
2011. dec. 3. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
3éves kortól.
2011. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is legkorábban 3 éves kortól adnám.
2011. dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Két évesem biztos nagyon élvezné. De mivel második gyerek, mindenhez hamarabb "jut hozzá". :o)
2011. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A fiam 2és fél éves.Ő játszana vele,de szerintem tök fölösleges ez az asztalos,székes megoldás.Neki csak simán a földön van.Mondjuk nem látom,h mekkora a pontos méret,de azért az látszik,h nem lego méret,mert az apró lenne.
2011. dec. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik játékboltban van ilyen, ha oda megyünk mindig leülhet kicsit játszani a lányom (3 éves). De otthonra én is feleslegesnek tartom, vegyél neki duplót, azzal játszhat a földön, ágyban, kanapén...
2011. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Sosem lesz elég a hely, ez tapasztalat :) Nálunk telítve van a szoba, ha előveszi az építőjét. (dávid kockája, duplója és wader bobi építője is van, váltogatva kéri őket)


Ergo otthonra nem igazán jó, nem elég. De hogy a kérdésedre válaszoljak a csajom még "csak" 22 hónapos a doktornéninél van és simán játszik épít vele.

2011. dec. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ajánlott 12-60 hónapos korban


A kisebbikem már 13 hósan pakolta az építőkockákat (Megablocks). De ez az asztal-szék megoldás már túlzás:D Vegyél sima változatot, lent a földön több helye van építeni.

2011. dec. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
2 eves kortol siman
2011. dec. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

1,5 éves kisfiam már tudott elméletileg vele játszani, de nem ajánlom, mert szerintem nem jó minőségű a kocka, lazán kapcsolódnak és egy pár kockás építmény nagyon hamar összedől. Amióta duplo kocka van nálunk (kb. 20 hónapos kora óra), nem is épít más fajta kockával. Egyébként nekem is nagyon tetszett az asztal, és nem bánom, hogy nem vettem meg, csak a helyet foglalta volna.


Lego asztalt tudsz egyébként otthon is csinálni, veszel 2490 Ft-ért alapot, pillanatragasztóval felragasztod, kockatárolónak, ha van hely az asztallapon, akkor vágsz egy lyukat és evőeszközt tartót teszel bele. Lego boltban láttam ilyen "házilag" készített asztalt.

2011. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
sajnos már megrendeltük MOl benzinkútnál. látom Magyarországon milyen olcsó, mi szinte dupláját fogjuk kifizetni és még 999 pontot. a kérdést az után teetem fel miután már megrendeltük, a pontokat meg már levették.
2011. dec. 5. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!