Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen társasjátékok vannak a...

Milyen társasjátékok vannak a legkisebbeknek? (2-3 éves)

Figyelt kérdés

Olyan ötletek érdekelnek, amivel kb. 2,5 éves fiúcska játszani tudna, akár egyedül, akár szülővel. Dominó és memóriajáték kizárva, meg a sima táblán játszott játékok is, inkább valami érdekesebbre gondoltam.

Pl. láttam a "bolhacsata" nevűt, ahol egy kutyus rázza le magáról a bolhákat :)



2011. nov. 30. 13:00
 1/8 anonim ***** válasza:
nekünk van állatetetős
2011. nov. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én nem tudom ez társasjátéknak számít-e, de az Elefun nevű játékot nagyon tudom ajánlani. Egyik barátnőmnek van és imádják a lányaim. Idén a Jézuska itthonra is hoz egyet nekik :-)))

[link]

De jó még a Colorama társasjáték is.


3,5 éves és 1,5 éves lányok anyukája

2011. nov. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Milyen az az állatetetős? Leirnád a levét?


Az elefántosat is néztem már, ez hogy működik? Egyszerre kirepül a sok lepke? Aztán amit nem kaptál el, azt újra be kell tölteni? Bocsi, nem láttam még ilyent :) 26 hónapos fiam van és egy 4 hónapos lányom, gondoltam, most már olyan játékokat vennék, ami később kettőjüknek is jó lesz.

2011. nov. 30. 13:23
 4/8 A kérdező kommentje:

A Coloramat is néztem, azzal mennyi idősen tudtak játszani?


A fiam egyelőre sztem az alapszineket tudja, meg számolni kb 5ig. Nem tudom pontosan, mit tud, mert csak pár szót beszél :( Összeszerelni szeret dolgokat, szereti az állatokat, dugdosni szeret pici dolgokat lyukakba, csavargatni, tekergeti. Fa kirakói vannak, abból most elég :)

2011. nov. 30. 13:26
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


A 2. válaszoló vagyok. Igen, az Elefun az orrmányából fújja ki a lepkéket és azokat kell elkapni a hálóval. Persze nem egyszerre jön ki a sok lepke, a "ventillárjától" függ (vagy hogy fogalmazzam). Néha amikor már kevés van benne, hallani, hogy jön ki a lepke ahogy az orrmányhoz csapódik, na akkor izgulnak és nevetnek a legjobban a lányaim. Persze közben amit nem sikerült elkapni azt vissza kell dobni és várni, hogy újra kirepüljön. Én csak ajánlani tudom, amíg az elem bírja addig bírnának a gyerekeim is játszani vele. :-))) VIszont eredetiben nagyon drága (Régiójátékboltban most láttam 8000-ért), ezért én most a teszveszen vettem csomagolásában sérültet féláron :-)))

A Coloramaban a táblán kell összepárosítani a megfelelő színű és alakzatú formákat. 2-2,5 éves gyerekeknek való szerintem.

2011. nov. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! Mi innen rendelünk nem sokára, van választék bőven, érdemes megnézni:

[link]

2011. dec. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk Colorinónk van, ugyanaz a márka csak itt geometriai alakzatokat kell letenni, és kb. 3 percre köti le a 2 éves kisfiamat, és ő nyitott sokféle játékra, szóval ha van más játékötleted akkor még inkább hagyd ki a Coloramat, egyébként a lepkefújó elefánt nagyon jó játék én is ajánlom.
2011. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hogy meglegyen a történet vége:

Elefun

Málhás csacsi

és egy kacsás játék lett a választás. Börzéről, az egész volt 4500.

2012. jan. 16. 16:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!