Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Halloween-ra társasjátékok?

Halloween-ra társasjátékok?

Figyelt kérdés
úgy értem, hogy halloween-kor játszható játékok kellenének. A tavalyi évben olyan volt, hogy az egész suli(általános) részt vett rajta, utolsó nap szünet előtt, délelőtt tartott, hogy voltak "szellemek" egy 8-10 szellem a 170fős iskolában, és nekik kellett becserkészniük az embereket úgy, hogy egy x-et rajzoltak a kezükre alkoholos filccel. de ezt csak akkor lehetett, ha az illető egyedül volt. ezért aznap mindenki legalább 2esével járt:) és tetszett mindenkinek. valami ilyesmi játékot nem ismertek még?? mert ha google-zok, akkor mindjárt online játékok jönnek ki..köszi előre is!!:)
2011. okt. 3. 20:19
 1/7 10 deka farhát ***** válasza:
44%
Emlékezzetek már elhunyt hozzátartozótokra, barátaitokra. A Hallowe'en-nek nincs magyar gyökere.
2011. okt. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudom, de a 8-14 éves gyerekeknek a Halloween az buli. nálunk a halloween megünneplése "hagyomány"
2011. okt. 7. 11:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyes, te iszonyat retard vagy!!! A Halloween is eredetileg keresztény ünnep volt, különben is 31-én tartják! Majd novemberben emlékszünk a halottakra, de a Halloween-ról ne oktassál itt embereket, nyominger!
2012. okt. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 10 deka farhát ***** válasza:
Ne személyeskedj, ha kérhetlek.
2012. okt. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 10 deka farhát ***** válasza:

Megjegyzem, baromira nincsenek keresztény hagyományai, csak olvasni kellene tudni hozzá. Kelta eredetű ünnep.


[link]

2012. okt. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Mért is kellenének minden ünnephez, vidámsághoz keresztény gyökerek??

Mi is már hagyományosan tartjuk minden évben október 31-én a Halloweent. Napokkal előtte kidekoráljuk a lakást, és ezen az estén a fiam barátai(5-13évesek) különféle szörny jelmezekben érkeznek hozzánk. Készülünk mindenféle Halloween sütikekkel, édeségekkel, játékokkal erre a napra. Már nyáron azt kérdezgetik, idén mit találunk ki, és ugye nem marad el a Halloween? :)

Kedvtelésből, szórakozásból tartjuk és ennek semmi köze a Halottak napjához.

A magyarokkal egy baj van. A sok síránkozás, és jajveszékelés közben elfelejtenek vidámak lenni. Nem a vidámságra, társas összejövetelekre helyezik a hangsúlyt és ez nem túl jó. Több vidámságot, és mindjárt megváltozik az élet. ;)

2012. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekünk van egy évekkel ezelőtt a Tescoban vásárolt Halloween Twisterünk. Ennek nagy sikere van minden évben. Töknapi oldalokon találtam még úgynevezett tökmag célbapöckölő verseny ötletet is, ezt idén tesztelem majd először. Söprűtáncot szoktunk még játszani. A gyerekek körbe állnak, zene indul, söprű a kezükben körbe, körbe jár, közben táncolnak vele. Leállítjuk a zenét, és akinél épp a söprű van, ő kap egy cukorkát, számára véget ért a játék. A többiek táncolnak tovább a söprűvel. A végén aki bent marad, egy nagyobb édességet, vagy ajándékot kap.
2012. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!