Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány évesen vettétek el a...

Hány évesen vettétek el a cumit a gyerekeidtől? Sokáig sírtak utána? A lányom 3 éves és nagyon a cumi a mindene.

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
a fiam 26 hónapos.ő is cumifüggő.ha hagynám egész nap a szájába lógna.mivel nagydumás,igy azzal is beszél.már kb 1 hete csak alváshoz kapja meg,mert megőrít.megbeszéltük,hogy a mikulás meg el is viszi őket,mert neki már nem kell mert ő nagyfiú és a pici babáknak elviszi,de hoz helyette neki cukrot meg csokit.
2011. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ismerősöm a gyerek előtt odament a szomszéd kutyához és úgy csinált, mintha a kutyus elvitte volna és nincs másik.

2-3 napig kereste a gyerkő és utána megnyugodott.

A mikulás nagyon jó ötlet!:-)

2011. nov. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is 26 hónapos. Mivel ő még csak pár szót mond, így úgy láttam, h itt az ideje h vége legyen a cumikorszaknak. Pár napig csak alváshoz kapta meg. Aztán egyik nap észrevettem, h szét van rágva neki, így megkértem, hogy dobja ki a kukába. Meg is tette szó nélkül, de gondoltam h pár óra és kiszedi. Nem így lett. Aztán apa a szemetet kivitte a nagy kukába. Tegnap vitték el a szemetet tőlünk. Mikor megállt előttünk a kukásautó feltettem kisfiam az ablakpárkányba, elmondtam neki h a bácsik most dobják be a kukásautóba a cumiját, integessen neki. Egy hang sem volt, még élvezte is h nézheti. Azóta kétszer emlegette a maga nyelvén, nincsen hiszti. Szerintem akkor hitte el h nincs többet cumi, amikor látta h a nagy kukából a szemét a kocsiba került. Most úgy érzem h jól cselekedtem, remélem nem is lesz hátonütője a dolognak.
2011. nov. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

a fiam 2.5 eves

sok cumija volt (a cumis szulok tudjak miert kell 5-6 cumi :)),szóval az egyiket itthagytuk, a masikat ott, de mindig volt másik..

aztán a végén csak 1 maradt.

mondtam, hogy ez a pót cumi, ha ezt elvesztjuk, nincs tobb, nagyon kell ra vigyazni, nem visszuk sehova, csak otthon hasznaljuk

igy is tortent.

aztan otthon is neha keresgelni kellett, akkor beraktuk az agyba, hogy csak alvaskor kapja meg, az alvómajma, vagy valami dino, vagy barmi vigyaz ra, neha odamegy, es a szajaba teszi, de jatek kozben visszacsempeszem


ez a folyamat nalunk egy het alatt zajlott le kb, itt tartok

mivel nemsoka jon a kisteso, en itt megallok, mert szuksege lesz ra, meg szerintem mar az is nagy elorelepes, hogy csak alvashoz kell neki


(2.5 eves a fiam)

a vegleges elvalast ugy tervezem, hogy kicserelem a cumijat egy masik tipusra, vagy kicsit megvagom, vagy megkerem, hogy adja oda a kistesonak, meg nem tudom hogy lesz..

2011. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!