Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak vele hogy...

Mit csináljak vele hogy lefáradjon? Nagyon ködös az idő felénk és 1-2 fok van csak! Igy nem tudunk sokat lent lenni! Reggel fél 7 kor már fent van! Bármikor is fektetem le! 20 hónapos

Figyelt kérdés

2011. nov. 16. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
off.:bocsi.hogy nem a kérdésre válaszolok,de fél7???Az nagyon jóóóóóóóóóó,az enyém 5.20-tól este fél 8-ig pörög!
2011. nov. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem nekem gond csak eddig fél ig is elaludt és igy fél 12-kor délbe már nagyon álmos
2011. nov. 16. 14:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi ilyen időben jól beöltözünk, és kint sétálunk, motorozik a kislányom. A játszótéren is elvan. Diót, falevelet gyűjtünk. Mi lesz veletek, ha majd mínusz 10 fok lesz? :) Mi amúgy ha nagyon esős az idő összejövünk más anyukákkal, mindig más-más otthonában. Vagy elmegyünk egy játszóházba, mondjuk 1 óránál többet sosem maradunk, nem is köti le, meg hát drága is.
2011. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan kiviheted, nincsenek nagy mínuszok! Szoknia kell, lesz hidegebb is.
2011. nov. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is menjetek ki, jól felöltözteted és sétáljatok jó nagyokat.

Kösd le motorozással, falevélgyűjtéssel, hogy az előttem szóló is írta. a hidrg friss levegőtől jól elfárad. Nem kell őket mindentől óvni!

2011. nov. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A hidegtől nem kell félni. De: ha nagyvárosban laktok, akkor nagy sétákra ne menjetek. Érdemes megnézni a légszennyezettségi térképet :(
2011. nov. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
meg az orrunkig se látunk akkora köd van
2011. nov. 16. 17:40
 8/9 A kérdező kommentje:
nem a hideg miatt,de 3 órákat nem tududnk lent lenni mint a nyáron
2011. nov. 19. 17:46
 9/9 anonim ***** válasza:

mi lent vagyunk simán 3 órákat, van, hogy többet is. Ők sosem fáznak, csak én :))

a kicsi 10 hónapos, a 'nagy' 3 éves lesz. Bírják és szeretik, nem szoktak betegek lenni.

szerintem agyilag is lehet emellett fárasztani, ragasszatok, olvassatok, verseljetek, mondókázzatok, csináljatok gesztenye figurákat, ezektől is nagyon el tudnak fáradni, leszívja őket a sok figyelem.

2011. nov. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!