Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hova mennél vissza bármikor...

Hova mennél vissza bármikor Horvátországban nyaralni kisgyerekkel, és hova nem mennél többé?

Figyelt kérdés

Mik a tapasztalataid?


2 éves kislányommal és egy kis pocaklakóval indulnánk idén útnak,de gyermekkel még nem voltunk.Nem ismerem a jó, gyermekes családoknak való helyeket.


2011. jún. 14. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék. :) Ugyanis nekünk nem jött be gyerekkel. Tavaly volt másfél éves a lányunk, és elvittük. Neki ugye eleve gáz volt, hogy a víz mindenütt mélyen kezdődik (szinte), hideg volt, hullámzott... szóval nem tudtuk őt becsalogatni a 10 nap alatt a vízbe. Így felváltva fürdőztünk a tengerben a férjemmel.


A parton viszont jól elvolt a kis kavicsokkal, és az esti éttermezéseket és sétákat is élvezte, sokáig fent volt :)


De megbeszéltük, hogy amig ilyen kicsi, addig csakis homokos, sekély tengerpartra megyünk, ha megyünk egyáltalán (Pld. Jesolo Olaszországban).

2011. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mi tavaly Selcén voltunk,hangulatos hely,nem nagyváros,de falunak sem mondanám,hosszú tengerpartja van,van köves,és kiépített is.Sok kisgyermekes családot láttam a köves strandon,mert a kiépített egyből 1,5 méter,a köves pedig mélyül folyamatosan.Sajnos pontosabbat nem tudok mondani,mert én mi nem kisgyermekkel voltunk.

Remélem azért segítettem valamit..


Képek Selcéről: [link]


19/L

2011. jún. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Rab szigetére menjetek, ott van egy nagy strand rész, ahol vagy 100 métert is mehetsz, és még mindig sekély a víz! S igazi homokos part, nem is tudja magát megsérteni a kövekkel a gyermeked. Imádnivaló hely, én csak ajánlani tudom!

Jablanacnál mentünk át komppal. Érdemes nem szombaton menni, mert legtöbben akkor mennek és tök nagy a dugó a kompnál, de a hét többi napján hamar át lehet érni.

Nagyon klassz hely és szerintem gyerekbarát!

[link]

2011. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hát, ne menjetek nagyon messzire, az szerintem az egyik fő szempont. A másik a part, bár én úgy gondolom, mint utazási irodás és gyakorlott Horvátországba járó, hogy a szülők általában jobban félnek a kavicsos parttól, mint a gyerkőcök. Ők nagyon élvezik, hogy lehet a kavicsokat pakolászni.

Nos, néhány hely: Kvarner öböl - Selce, Krk-sziget - Baska (nem kell kompolni, van híd), Isztria - Medulin (itt kavicsos a part, de nagyon lassan mélyül az öböl), Rab-sziget (hátránya a komp, ahogy előttem is írták, nyáron van, hogy nagyon sokat kell várni rá)

Ha kicsit messzebbre merészkednétek mégis, akkor Omis (Split alatt kb. 18 kmrel), ahol homokos a part vagy az én személyes kedvencem Makarska, ahol kavicsos, de lassan mélyül

Remélem tudtam segíteni:o) Kellemes nyaralást Nektek!

2011. jún. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2011. jún. 14. 16:59
 6/8 anonim ***** válasza:
15%
Nem igazán szeretm HO-ot.
2011. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
rab sziget-LOPAR :))))
2011. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rab sziget-Lopar ahogy előttem is írták...homokos strand hosszan,sekély a víz,de kompos a dolog..Amint tudunk újra megyünk,mert imádtuk.
2011. jún. 15. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!