Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák! Kevés pénzből mit...

Anyukák! Kevés pénzből mit lehet venni a családtagoknak és rokonoknak?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kevés pénzből kérlek szépen kis ajándékot lehet venni ;)


mit szeretnél kérdezni pontosan? mire gondoltál vagy mennyire kvés pénzből?

2011. nov. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én a Teszveszen Vaterán szoktam venni ezt-azt, sokkal olcsóbban, mint a boltban. Most is vettem Karácsonyra, szülinapra a fiamnak egy 5-ös motort, 2000 Ft-al olcsóbban, plusz egy cipőt is, ágyat vettünk nemrég, a bolti ár töredékéért, ruhákat tömkelegével törpe áron. Szerencsés vagyok, mert eddig nem volt gond, és nagyon szép dolgokat sikerült eddig vennem. Még postaktg-el is megéri venni!Ki lehet fogni, csak türelmesen kell végig nézegetni, amit szeretnél...
2011. nov. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem venni, csinálni :)


Saját készítésű praliné, szaloncukor, testradír, édesszájúaknak: lekvár, szörp, vegyes sütis csomagok...

Nagyszülőknek: tök mindegy, csak a gyerekkel kapcsolatos legyen :) Naptár, fényképes akármi, láb-kézlenyomat, ha már nagyobb a gyerek, akkor ő csinálhat valamit.

Ha tudsz varrni, itt nagyon jó csecsebecse ötletek vannak:

[link]

2011. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Karácsonyra? Mennyi az a kevés?

Mi a húgomnak és a párjának (27 évesek) valamint az öcsémnek és barátnőjének (15 évesek) mozijegyet veszünk. (szegeden lakunk, itt lehet a cinema cityben ajándékként venni). Ez kb. 2000 ft/2 fő. Veszek mikrós popcorn-t meg kólát és ahhoz csomagolom hozzá.


Nagyszülőknek kb 1500 ft értékben ajándékcsomagot állítok össze: kiskosárba teafű, kávé, bon-bon.


Unokahugomnak (14 éves) 2000 ft-os alexandra könyvesbolt ajándékutalvány


Anyukámnak még nem tudom meg anyósnak sem (51-53 évesek) tavaly saját készítésű ékszerdobozt kaptak, benne bizsu nyaklánc+fülbevaló szettel.


Kb 2000 ft körül vannak feliratos törölközők pl. a legjobb nagymama.


Lehet párszáz forinttól pár ezerig valamilyen újságra előfizetni (pl Nők Lapja negyedévre, félévre..., Horgász újság, ...


Gyerekeknek kevés pénzből is lehet jót venni. Pl fa kirakó, fűzőcske, tili-toli játékok kb. 1500 (fakopáncs)


Olyan családnak ahol nagyobb gyerekek vannak lehet a családnak közösen társasjátékot.

2011. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én is ottg vásárolok,amit a második írt.de az az igazság,hogy családtagoknak nem veszek karácsonyra semmit.elég a gyerekeknek,szülőknek.ezt megbeszéltük,és igy is nagyon jol érezzük magunkat karácsonykor.
2011. nov. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Bor, bonbon, tusfürdő, testápoló, borotválkozási szerek (arcápoló, borotvahab), fényképalbum egy-két képpel a gyerekekről, családi fotó bekeretezve, fiataloknak valamilyen mókás zokni (pl. aminek 5 ujja van), ínyencségek (pl. ruszli, aszalt gyümölcs, datolya), kötény, kollégistának pici varrós készlet, dekoráció (pl. karácsonyi plüss, ajtókopogtató). Hirtelen ennyi jutott eszembe.

Azt viszont mérlegeld, hogy ki min nem sértődik meg. Pl. apu imádja a ruszlit, s mivel nekik ilyenekre már nem telik, örül neki. Apósom már nem értené, mert ők meg tudják venni maguknak, amit megkívánnak. De pl. anyu egy tál süteménynek jobban örül, mint pl. a kozmetikai cikkeknek.

2011. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi az idén műtermi fotózásra megyünk, fotózással képelőhívással együtt 10000 ezer ft lesz. Ezt kapja mindenki.

De egy naptár gyerkőcökről sem drága 1500-2000 ft-ért tök jókat lehet csináltatni és hasznos is és a nagyik garantáltan odáig lesznek! Ilyenkor meg egy csomó akció van a fotóüzletekben.

2011. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14:16-os válaszoló vagyok. A Gyermekemről csináltattam naptárra fotókat, még nincs kész, csak megrendeltem, ezt kapják a nagyik, tuti oda lesznek érte! A Müllernél most akció van, így 2625 Ft azt hiszem a legolcsóbb naptár. Van üveggömb is, és sok választék, nézd meg, szerintem érdemes, és nagyon szép ajándék Karácsonyra! :)
2011. nov. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm !
2011. nov. 16. 21:35
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi épp ma fogunk mézeskalács házikót sütni a kisfiammal és férjemmel ajándékba. Már begyúrtam a tésztát és két házikó készül majd belőle. Anyós névnapjára lesz az egyik, a másikat meg megtartjuk dísznek.
2011. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!