Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikorra lesz egyformán dús a...

Mikorra lesz egyformán dús a kislányom haja?

Figyelt kérdés

Bébi korában a feje tetején kihullot a haj és mostanra még mindíg sokkal ritkább és gyengébb mint a többi részen pedig már 2 éves.

A ti gyermeketeknél hogy volt?


2011. nov. 15. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! A lányom most 2,5 éves és a nyáron vettem észre, hogy sokkal jobb lett neki és sűrűsödött, mert vágattam belőle neki. Neki oldalt a forgója egyik részén volt nagyon gyatra, mondta a fodrász csaj hogy ez most sokat fog segíteni, ár 2x vágtuk azóta és sokkal erősebb lett neki ott a haja. De még nem az igazi. Nem próbáltátok hogy vágtok belőle? Szerintem máshogy nem fog erősödni neki.
2011. nov. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is vágasd le neki.Nekem nagy hajjal született a lányom,aztán foltosan hullott ki neki.4 hónaposan géppel levágtuk szinte kopaszra.Ez volt tavaly szeptemberben,most 18 hónapos,igaz hogy göndörödik,de ha kihuzom neki,majdnem a válláig ér,tiszta dús haja van.
2011. nov. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is levágtuk a lányunk haját teljesen rövidre egyformára. Ezt megcsináltuk többször is, ezután valahogy jobban nézett ki, és ezután egyformán nőtt az egész, nem tűnt úgy, hogy valahol van haj, valahol nincs haj.
2011. nov. 16. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!