Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Látják a kisgyerekek a lelkeket?

Látják a kisgyerekek a lelkeket?

Figyelt kérdés

Még a hideg is kiráz a történtektől. Pár hete missed ab-om volt 9 hetesen. A kétéves kisfiam a műtét után néhány nappal ébredés után kézzel lábbal magyarázott, csak annyit értettem, hogy "ott volt a kisbaba". Bölcsibe menet is folyamatosan magyarázott"anya, ott volt a kisbaba a szobában". Jó, gondoltam biztosan álmodott. Du. hazajövünk, megint mondja, hogy a kisbaba a szobájában volt. Megfürdetem, beviszem a karomban a szobájába, a plafonra mutat, és azt mondja suttogva: Anya, ott volt a kisbaba, ott sírt. Úgy konkrétan majdnem elájultam. Többet nem beszélt róla.

Mindig szoktunk arról beszélni, hogy a hasamba lakott, amikor nagyon kicsi volt. Amikor megkérdezzük tőle, hogy lakott kisbaba korában, akkor megmutatja a hasamat, és mondja is. Kb. egy hónapja nem beszéltünk erről, ma este eszembe jutott, megkérdeztem hol lakott kisbabaként. A plafonra mutatott, és szimplán közölte:"ott!"


2011. nov. 14. 22:49
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
A férjem kinevet, szerinte bemagyarázom magamnak a hülyeséget. A gyerek csak álmodott, és az egész csak egy véletlen egybeesés. Nekem meggyőződésem, hogy a kisfiam látta a meg nem születő tesóját. Szerencsére nincs benne félelem, nem negatív élményként élte meg a történteket. Ellentétben velem, mert én majdnem összecsináltam magamat.
2011. nov. 15. 20:35
 12/15 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy a fiam nem tudott arról, hogy tesó lesz.
2011. nov. 15. 20:38
 13/15 Tom Benko ***** válasza:
Egyet kell értsek a férjeddel.
2011. nov. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azt kellene már az embereknek felfogni, hogy attól hogy valamit nem lát, attól még létezhet. Ilyen a megérzés, amire azt mondják véletlen. Ilyenek az idegen lények (miért ne? mi is létezünk nem? és röpködünk az égbolton :)) Az emberi agy rengeteg érzékelésre LENNE képes, de csak nagyon kis részét használjuk. ez nem hit kérdése, ez tény. a gyerekek fogékonyak, csak a civilizáció és a társadalom kiöli belőlük pár éves korukra. visszatérve, én is frászt kapok a témától, az én lányom is integetett a fotel felé, és ezt csak emberekkel szokta. amikor a kisgyerekek a láthatatlan barátaikkal beszélgetnek azt mondjuk, áááá élénk a fantáziája. Mi jogon?
2011. nov. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Tom Benko ***** válasza:
Na igen, de ha létezik, azt bizonyítani is lehet. Úgyhogy tessék, lehet bizonyítani a lélek létezését.
2011. nov. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!